reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Odebrałem dziś komplet wyników badań. Wszystko dobrze, toksoplazmy nie mam więc dalej moją kizię mizię kochaną będę tulić 😻. Zastanawia mnie tylko glukoza bo mam 103 (norma do 99). Czy któraś miała powyżej 100? Lekarz coś dodatkowo zalecił?. Czy to jeszcze wynik do przyjęcia?. Zrobiłam sobie też bete tak dla siebie ale wynik 176739 nie pozostawia wątpliwości, że jest ok. Bo wizyta dopiero 18.06. A dziś mam równo 7+0.😊
Dobrze widzę że masz wynik 176 tys? Jeśli tak, to bardzo się ciesze, bo ja miałam 81 tys w 7 TC i martwiłam się czy to nie za dużo. Spodziewasz się bliźniaków?
 
reklama
Mój mąż naprawdę ma serce na dłoni. Wyręczy mnie we wszystkim o co go poproszę. Staram się oczywiście ile mogę, ale on nie ma problemu z posprzątaniem czy zrobieniem obiadu po pracy. Poprzednia ciążę poroniłam i teraz bardzo mu zależało, abym dbała o siebie i od początku była na L4 więc może dlatego ma takie podejście. No kochany jest po prostu :).

Jedynie wieczorami muszę go rozczarować, bo przez te mdłości nie mam na nic ani siły, ani ochoty 😂.
 
Ja zostałam bardzo dobrze potraktowana jak powiedziałam o ciąży. Moja przełożona od razu powiedziała żebym szła na l4 bo dziecko najważniejsze i zadzwoniła do dziewczyn które pracowały ze mną na zmianie i prosiła żeby mi pomagały przez te kilka dni do momentu aż pójdę na l4.
 
Super słyszeć takie wiadomości 🥰🥰🥰 a objawy wróciły? 😃 U mnie dziś 9 t 3 d :)

U mnie dziś 9+0 😊 czasami zdarzy się, że mnie zmuli, albo przeszkodzi mi jakiś zapach, ale to już sporadycznie. Wlasciwie jedyne co mi teraz dokucza to takie uczucie zmęczenia- zjem śniadanie i przysypiam 🤷‍♀️ A wcześniej od 5 do 8 tygodnia dzień w dzień silne mdłości, każdy zapach był dla mnie katorgą, dwa razy zdarzyło mi się wymiotować i równo z wejściem w 8 tc przeszło..
 
Ja zostałam bardzo dobrze potraktowana jak powiedziałam o ciąży. Moja przełożona od razu powiedziała żebym szła na l4 bo dziecko najważniejsze i zadzwoniła do dziewczyn które pracowały ze mną na zmianie i prosiła żeby mi pomagały przez te kilka dni do momentu aż pójdę na l4.
Pozazdrościć... Ja mam 30 lat, pracowałam w firmie 8 lat i swoją ciążą wywołałam zdziwienie..
 
Dziewczyny czy was też tak sika często?na początku wstawałam 2 razy w nocy,teraz tylko raz,Ale dalej mam uczucie jakbym miała pełen pęcherz. Ginekolog mówi że to normalne,A dopiero 8 tydzień mi się zaczyna.Odpukac bez mdłosci I wymiotow.tylko apetyt straciłam.
Ja od początku czyli jak się dowiedziałam był 4tc +3 dzień chodziłam do ubikacji dosłownie co pięć minut , trochę się uspokoiło aczkolwiek w nocy przynajmniej dwa razy się budzę na siku
 
Ja się uparłam na pizze i mówię do męża zamawiam 2 bo jestem taka głodna . Zjadłam 2 kawałki i koniec a mój mąż oczywiście a nie mówiłem . A ja się pytam dlaczego mi wcześniej nie powiedział ze tak będzie. A on ze jak zwykle będzie jestem głodna jestem w ciąży 🤪 No i calutka leży 😊 ja nie wiem po kim ja taka uparta 😩🙈
 
Dziewczyny dzisiaj prawie dostałam zawału jak wróciłam z pracy poczułam że mi strasznie mokro sprawdzam a tam taka ilość brązowego śluzu że aż słabo mi się zrobiło, a że jestem w ciąży wysokiego ryzyka ze względu na operację wycinania mięśniaków w zeszłym roku bez zastanowienie z drżącym sercem pojechałam na sor. Na miejscu lekarz bardzo skropulatnie mnie przebadał, uspokoił bo co prawda jest trochę starej krwi w macicy ale bardzo dokładnie wszystko obejrzał i mam tam kilka rozszerzonych naczynek i macica jest bardzo ukrwiona stad to plamienie, oszczędzać się bardziej mam i no spa 3 razy dziennie. Z dzieckiem wszystko dobrze, serducho bije 169 /min, kamień z serca ale co przeżywałam to nikomu nie życzę.to moje 3.30 cm szczęście❤️
 

Załączniki

  • IMG_20200610_200840.jpg
    IMG_20200610_200840.jpg
    888,7 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry