reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny dzisiaj prawie dostałam zawału jak wróciłam z pracy poczułam że mi strasznie mokro sprawdzam a tam taka ilość brązowego śluzu że aż słabo mi się zrobiło, a że jestem w ciąży wysokiego ryzyka ze względu na operację wycinania mięśniaków w zeszłym roku bez zastanowienie z drżącym sercem pojechałam na sor. Na miejscu lekarz bardzo skropulatnie mnie przebadał, uspokoił bo co prawda jest trochę starej krwi w macicy ale bardzo dokładnie wszystko obejrzał i mam tam kilka rozszerzonych naczynek i macica jest bardzo ukrwiona stad to plamienie, oszczędzać się bardziej mam i no spa 3 razy dziennie. Z dzieckiem wszystko dobrze, serducho bije 169 /min, kamień z serca ale co przeżywałam to nikomu nie życzę.to moje 3.30 cm szczęście❤

O rany.. Bardzo współczuję Ci przeżyć 😲 Najważniejsze że z okruszkiem wszystko dobrze!!! Ale jaki Twój dzidziuś już duży i jak pięknie już wszystko widać - główka, rączki, nóżki 😍 w którym tc jesteś? Cos pięknego! Trzymaj się dzielnie kochana i dużo wypoczywaj! 🧡
 
O rany.. Bardzo współczuję Ci przeżyć 😲 Najważniejsze że z okruszkiem wszystko dobrze!!! Ale jaki Twój dzidziuś już duży i jak pięknie już wszystko widać - główka, rączki, nóżki 😍 w którym tc jesteś? Cos pięknego! Trzymaj się dzielnie kochana i dużo wypoczywaj! 🧡
10+1 dzień i tyle samo wychodzi z USG , dziękuję 😚
 
Czym smarować zwykłym kremem? Czy specjalnym na rozstępy?
Mi gin powiedział że te wszystkie specyfiki na rozstępy nie dość że są drogie to jeszcze niekoniecznie pomagają, bo jak rozstępy maja się zrobić to i tak się zrobią, polecił mi oliwke dla dzieci, a w 2 trymestrze bio Oil :) moja mama też cała ciążę smarowala się oliwka i nie ma ani jednego rozstepu
 
Dobrze widzę że masz wynik 176 tys? Jeśli tak, to bardzo się ciesze, bo ja miałam 81 tys w 7 TC i martwiłam się czy to nie za dużo. Spodziewasz się bliźniaków?
NIe strasz mnie z tymi bliźniakami. Mam nadzieję, że nie 😱. Na pierwszym usg w 4+5 miałam jeden pęcherzyk ciążowy i żółtkowy mam nadzieję że to się raczej nie zmienia. Wizyta 18.06.
 
NIe strasz mnie z tymi bliźniakami. Mam nadzieję, że nie 😱. Na pierwszym usg w 4+5 miałam jeden pęcherzyk ciążowy i żółtkowy mam nadzieję że to się raczej nie zmienia. Wizyta 18.06.
Podobno też wyższe wartości są przy dziewczynce 😁 (jak oczywiscie nie są to bliźniaki)
 
Dziewczyny dzisiaj prawie dostałam zawału jak wróciłam z pracy poczułam że mi strasznie mokro sprawdzam a tam taka ilość brązowego śluzu że aż słabo mi się zrobiło, a że jestem w ciąży wysokiego ryzyka ze względu na operację wycinania mięśniaków w zeszłym roku bez zastanowienie z drżącym sercem pojechałam na sor. Na miejscu lekarz bardzo skropulatnie mnie przebadał, uspokoił bo co prawda jest trochę starej krwi w macicy ale bardzo dokładnie wszystko obejrzał i mam tam kilka rozszerzonych naczynek i macica jest bardzo ukrwiona stad to plamienie, oszczędzać się bardziej mam i no spa 3 razy dziennie. Z dzieckiem wszystko dobrze, serducho bije 169 /min, kamień z serca ale co przeżywałam to nikomu nie życzę.to moje 3.30 cm szczęście❤
Współczuję nerwów, ale piękny i duży bąbelek, termin jakoś sam początek stycznia pewnie?
 
Mi gin powiedział że te wszystkie specyfiki na rozstępy nie dość że są drogie to jeszcze niekoniecznie pomagają, bo jak rozstępy maja się zrobić to i tak się zrobią, polecił mi oliwke dla dzieci, a w 2 trymestrze bio Oil :) moja mama też cała ciążę smarowala się oliwka i nie ma ani jednego rozstepu
Też właśnie wczoraj o tym czytałam. To czy będą rozstępy czy nie to mamy już po prostu narzucone przez matkę naturę 🙄 ja mam rozstępy na plecach z powodu szybkiego wzrostu i na tyłku bo zawsze był chudzielec a potem zaczęło mi wszystko iść w biodra i dupsko 🤦‍♀️ więc ja się nawet nie oszukuje że rozstępy mnie miną...

Jaka ja dzisiaj zmierza jestem! A mąż wkurza mnie każdym spojrzeniem... 🥴 na szczęście wywiozłam go do kolegi na grilla i piwo. A ja siedzę przed tv z paluszkami junior ❤ nie wiem gdzie ta moja zdrowa dieta w ciąży... 🤷‍♀️
 
reklama
NIe strasz mnie z tymi bliźniakami. Mam nadzieję, że nie 😱. Na pierwszym usg w 4+5 miałam jeden pęcherzyk ciążowy i żółtkowy mam nadzieję że to się raczej nie zmienia. Wizyta 18.06.
A to jak byl jeden o pęcherzyk to spokojnie 😂. Odetchnęłam z ulgą, że nie tylko ja mam tak wysoki wynik.

Chociaż ja nie obraziłabym się za bliźniaków 😂
 
Do góry