reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
A to jak byl jeden o pęcherzyk to spokojnie 😂. Odetchnęłam z ulgą, że nie tylko ja mam tak wysoki wynik.

Chociaż ja nie obraziłabym się za bliźniaków 😂
Norma bety w 7tyg jest do 229 tyś. Więc jestem spokojna.
Co do bliźniaków to ja niestety bym się przeraziła bo zostałam sama z ciążą 😔 więc nie dałabym rady z dwójką.
 
No dobra małżon mnie zdenerwował.
W piątek ma urodziny i już naspraszał sobie 6 osób. Zwykle takie imprezy ja organizowałam, był grill, sałatki itp. a teraz nie wiem na co on liczy. Prosiłam, żeby to była kawka i podzielił ich na dwie grupki, bo jak będę miała wszystkich na raz to oszaleje. Przecież widzi jak ja się czuję i że wszystko robię na raty. Już czuję, że będzie to dłuższa posiadówka na którą nie mam w ogóle ochoty. :dry:
 
No dobra małżon mnie zdenerwował.
W piątek ma urodziny i już naspraszał sobie 6 osób. Zwykle takie imprezy ja organizowałam, był grill, sałatki itp. a teraz nie wiem na co on liczy. Prosiłam, żeby to była kawka i podzielił ich na dwie grupki, bo jak będę miała wszystkich na raz to oszaleje. Przecież widzi jak ja się czuję i że wszystko robię na raty. Już czuję, że będzie to dłuższa posiadówka na którą nie mam w ogóle ochoty. :dry:
Wcale Ci się nie dziwię, ja też nie mam ochoty z nikim się spotykać i siedzieć na siłę, mój też raz zaprosił swoich znajomych ale przeprosił że mnie nie ma, bo źle się czułam i sam zorganizował grilla , siedzieli na ogrodzie a ja w domku odpoczywałam .
 
No dobra małżon mnie zdenerwował.
W piątek ma urodziny i już naspraszał sobie 6 osób. Zwykle takie imprezy ja organizowałam, był grill, sałatki itp. a teraz nie wiem na co on liczy. Prosiłam, żeby to była kawka i podzielił ich na dwie grupki, bo jak będę miała wszystkich na raz to oszaleje. Przecież widzi jak ja się czuję i że wszystko robię na raty. Już czuję, że będzie to dłuższa posiadówka na którą nie mam w ogóle ochoty. :dry:
Też bym się wkurzyła na Twoim miejscu. Ja nie wiem, niektórym facetom naprawdę wydaje się, że kobiety wymyślają sobie te wszystkie objawy 🤦‍♀️ ja co prawda nie wiem co to ciążowy mdłości, ale potrafię wyobrazić jak czułam się na kacu i ciężko było zmobilizować się żeby ruszyć tyłek choćby pod prysznic 🙄 pogadaj z mężem, może chociaż zajmie się organizacją przekąsek i jedzenia
 
Wcale Ci się nie dziwię, ja też nie mam ochoty z nikim się spotykać i siedzieć na siłę, mój też raz zaprosił swoich znajomych ale przeprosił że mnie nie ma, bo źle się czułam i sam zorganizował grilla , siedzieli na ogrodzie a ja w domku odpoczywałam .

Ja właśnie o tym myślę żeby wpakować się do łóżka a on niech skacze przy swoich gościach.

Też bym się wkurzyła na Twoim miejscu. Ja nie wiem, niektórym facetom naprawdę wydaje się, że kobiety wymyślają sobie te wszystkie objawy 🤦‍♀️ ja co prawda nie wiem co to ciążowy mdłości, ale potrafię wyobrazić jak czułam się na kacu i ciężko było zmobilizować się żeby ruszyć tyłek choćby pod prysznic 🙄 pogadaj z mężem, może chociaż zajmie się organizacją przekąsek i jedzenia

Wiesz ja nie zamierzam nawet kiwnąć palcem przy organizacji tej imprezy. :wink: Zaprosił gości to niech teraz wykaze się jako gospodarz.
 
reklama
kasiakar to jak sobie zaprosil to niech sobie gosci:laugh2:

a ja wam powiem takie cos. sprawdzilo sie z hanutkiem. jak sie wypinala tylkiem to do konca nie znalam plci. i muj mi powiedzial ze jest taki stolarski przesad ze jak skrecajac np szaafke wkrecisz srubke w srubke to znak ze bedzie dziewczynka i w sumie sie sprawdzilo.
teraz powiedzielismy takim dobrym znajomym o ciazy i oni sie smiali w ktory rog muj walil. on sie smial ze w lewy. znajomi na to ze w lewy to baba. na pierwszym usg mi powiedzieli ze owulacje mialam z lewego jajnika:cool2: no i mowilam to mojemu M i on mowi moze i jest to prawda. ile ja sie dzis uwkur... skrecajac kuchnie. non stop srubka w srubke mu sie trafiala.:baffled::szok:
 
Do góry