reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Mógłby sobie z moim rękę podać 🥴🙄 mój też nie rozumie że można mieć taki totalny brak energii jak ja, i się dziwi że nie chce mi się domu na błysk ogarnąć. Jak przecież i tak siedzę w domu cały dzień 🙄
U mnie jest dokładnie tak samo. Mój narzeczony twierdzi, że jestem po prostu leniem i denerwuje go to, że nic nie robię. 😔
 
Ja też dodam swoją dzidzie
 

Załączniki

  • 20200610_121723.jpg
    20200610_121723.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 72
Mój mąż też osttanio mnie zdenerwował, bo jak mu powiedziałam że mnie mdli i to co jadł nie podchodzi mi zapachem to powiedział że mam nie przesadzać i na pewno nie jest tak źle 😠 wkurzyłam się, poszedł do pracy, nawet się z nim nie pożegnałam, potem mu napisałam że ja się czuję jak na kacu więc takie samopoczucie chyba może sobie wyobrazić, jak wrócił z pracy przyniósł mi cała reklamowke słodyczy 😊. Dałam mu jeszcze poczytać z aplikacji 'informacje dla partnera' i wyobraźcie sobie ze do tego dziś dał mi bukiet kwiatów, chyba co nieco sobie przemyślal :)
 
Mój mąż też osttanio mnie zdenerwował, bo jak mu powiedziałam że mnie mdli i to co jadł nie podchodzi mi zapachem to powiedział że mam nie przesadzać i na pewno nie jest tak źle [emoji34] wkurzyłam się, poszedł do pracy, nawet się z nim nie pożegnałam, potem mu napisałam że ja się czuję jak na kacu więc takie samopoczucie chyba może sobie wyobrazić, jak wrócił z pracy przyniósł mi cała reklamowke słodyczy [emoji4]. Dałam mu jeszcze poczytać z aplikacji 'informacje dla partnera' i wyobraźcie sobie ze do tego dziś dał mi bukiet kwiatów, chyba co nieco sobie przemyślal :)
O jaki kochany! [emoji3059]
 
Mój mąż też osttanio mnie zdenerwował, bo jak mu powiedziałam że mnie mdli i to co jadł nie podchodzi mi zapachem to powiedział że mam nie przesadzać i na pewno nie jest tak źle 😠 wkurzyłam się, poszedł do pracy, nawet się z nim nie pożegnałam, potem mu napisałam że ja się czuję jak na kacu więc takie samopoczucie chyba może sobie wyobrazić, jak wrócił z pracy przyniósł mi cała reklamowke słodyczy 😊. Dałam mu jeszcze poczytać z aplikacji 'informacje dla partnera' i wyobraźcie sobie ze do tego dziś dał mi bukiet kwiatów, chyba co nieco sobie przemyślal :)
Mój mąż po ostatniej akcji, jak zaczął sobie grillować steka, a ja uciekłam dwa pokoje dalej krzycząc w niebo głosy, zaczął uciekać z grillem na balkon i zamykam go szczelnie, bo nie umie niestety zrezygnować z fit żarcia dla mnie od którego mnie odrzuciło 😂.... U mnie królują teraz płatki na mleku naleśniki i wszystko co tłuste i kaloryczne... Czuję się jak świnka peppa 🙄🙄🙄
 
Dziewczyny czy was też tak sika często?na początku wstawałam 2 razy w nocy,teraz tylko raz,Ale dalej mam uczucie jakbym miała pełen pęcherz. Ginekolog mówi że to normalne,A dopiero 8 tydzień mi się zaczyna.Odpukac bez mdłosci I wymiotow.tylko apetyt straciłam.
 
reklama
Dziewczyny czy was też tak sika często?na początku wstawałam 2 razy w nocy,teraz tylko raz,Ale dalej mam uczucie jakbym miała pełen pęcherz. Ginekolog mówi że to normalne,A dopiero 8 tydzień mi się zaczyna.Odpukac bez mdłosci I wymiotow.tylko apetyt straciłam.
Ja w ogóle nie sikałam częściej, ale to częsty objaw więc myślę, że chyba to normalne :) dużo dziewczyn to ma :)
 
Do góry