reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

20200605_210247.jpg

Obiecałam i dodaje moje maleństwo! ❤💙🧡
 
reklama
Dziewczyny mam do Was dość intymne pytanie i nie zdziwi mnie jak żadna nie odpowie. Jak jest u Was teraz z seksem🙊 bo przyznam się, że kończę globulki i chcę wrócić do tematu ale trochę się boję? Czy uznajecie to za w pełni bezpieczne teraz w ciąży i szalejecie, czy oszczędzacie się w tym temacie ?🙊
U nas nie ma :D przynajmniej do 12 tygodnia :)
 
Mam zaparcia ale to moja Pani ginekolog mówi, że od utrogestanu i żelaza w witaminach plis ciąża więc kumulacja ... nikomu nie życzę. Mdłości mam raz na dzień albo raz na dwa dni zależy jak leży ... dziś zdarzyło mi się pierwszy raz 🤮... zdziwiłam się bardzo.. I włosy mi wypadają garściami ale to też od dodatkowego progesteronu. Mój typowy objaw ciąży to brak apetytu schudłam już 3 kg... I ból plecow od kilku dni 🤷‍♀️🤦‍♀️😂 i cycki które już mnie nie bolą... Ale pani ginekolog mówi że jeszcze zaczną i mam się cieszyć urlopem.
Zobacz załącznik 1129297
Obiecałam i dodaje moje maleństwo! ❤💙🧡
Cudoooo ❤️❤️❤️❤️❤️
 
Dziękujemy bardzo za miłe słowa! ❤❤❤. Tak sprzęt wydaje mi się bardzo dobry bo od pierwszej wizyty, wszystko było ładnie widać. Nawet jak był widoczny sam pecherzyk ciążowy i żółty. ❤🧡💙
 
reklama
Do góry