reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Heeej co prawda jeśli okaże się że jestem w ciąży to będę miała termin na luty a nie na styczeń hihi ale... Staramy się już bardzo długo ponad rok... I... Czy Wy tu coś widzicie czy tylko ja?? :)
Cześć :) najlepiej powtórz test za kilka dni ,albo jutro beta :)
Ja 25 dc (przy ok.30 dniowych cyklach) mialam z moczu o 22.30 taką kreskę , następnego dnia beta i wynik ponad 40 :)
 

Załączniki

  • 20200531_114809.jpg
    20200531_114809.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 51
reklama
Kurde... No właśnie ja nie mogę dotknąć piersi od kilku dni w ogóle jest masakra całe całe piersi bolą i skutki też :( wiecie przed okresem też mnie czasem bolą ale nie tak mocno i tylko tak jakby z boku... Głowa mnie strasznie boli a co najlepsze - mąż się ze mnie śmieje ze nie mam żadnej koordynacji ruchowo myślowej haha bo cały czas wpadam na drzwi albo futryny, a 2 dni temu wsypałam całą solniczkę soli do obiadu... Masakra 😬🤪
Trzymamy kciuki!! ☺️☺️
 
Hej! Powtórz test jutro rano i zobacz czy kreseczka ściemnieje 😁😁 byłoby super jakby się udało ☺ u mnie 30 dc się pojawiło plamienie nigdy u mnie nie spotykane, więc 2 dni później wykonałam dwa testy dwóch różnych firm i też jeden wyszedł jaśniejszy a drugi pokazał piękne kreseczki 😀 a najlepiej to Ci pokaże badanie krwii, będziesz miała czarne na białym :)
Tak też zrobię, już mam przygotowany test na jutro :) ginekologa i tak miałam już dawno umówionego na piątek 5czerwca na cytologię więc mam nadzieję że ta miesiączka nie przyjdzie a Pani doktor potwierdzi ciążę 🤩🤩🤩
 
Hej dołączam do grona styczniówek. Termin mam na 5 stycznia ale pewnie będzie znowu grudniowy maluszek.
Jutro zaczynam 10 Tc.
Jestem mamą 4,5 letniej córki. Co śmieszne 5 lat temu byłam prawie na tym samym etapie ciąży, różnica dosłownie 4 dni.
 
pamiętam tą ekscytację i jak dzwoniłam do Pani ginekolog umówić się na wizytę i zastanawiałam się jak ja wytrzymam te 3 tygodnie haha a tu już tylko 4 dni do wizyty ☺️
 
Hej dołączam do grona styczniówek. Termin mam na 5 stycznia ale pewnie będzie znowu grudniowy maluszek.
Jutro zaczynam 10 Tc.
Jestem mamą 4,5 letniej córki. Co śmieszne 5 lat temu byłam prawie na tym samym etapie ciąży, różnica dosłownie 4 dni.
Witamy witamy 🥰 może pokażesz jakieś fotki z usg? Powiesz coś o swoich objawach? 😎☺️
 
pamiętam tą ekscytację i jak dzwoniłam do Pani ginekolog umówić się na wizytę i zastanawiałam się jak ja wytrzymam te 3 tygodnie haha a tu już tylko 4 dni do wizyty ☺️
Niby ten pierwszy trymestr się ciągnie w nieskończoność, od wizyty do wizyty i miliard nerwów i uczuć naraz... , a potem się ogladasz, a już zaraz poród 😂😀
 
reklama
Kochane !
Czy miałyście śluz kolory bardzo pomarczowego wręcz delikatnie brązowego ? Nie było tego dużo ale Zaczynam się martwić, nic mnie nie boli i wzięłam dupka w razie co.
jestem w 9 tyg
 
Do góry