reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja to dziś czuje się jakoś dziwnie. Tak się nażarłam ale jak świnka, mialam wrażenie że ludzie w restauracji mnie obserwują. Mój partner nie wierzył ile ja zjadłam. ( patrz foto )
I teraz mnie tak dziwnie brzuch boli
Dziwnie? Ale macica czy żołądek? Pewnie się przejadlas i teraz jest efekt 😃😃
 
reklama
Boże dziewczyny ja mam takie mdłości że szok :/ byłam dziś po stołki i stół do jadalni trochę pochodziłam i boli mnie podbrzusze lekko. Zajechaliśmy do Mc Donald bk ogólnie lubię ale zrobiłam Tylko gryza Mc royala 🤣fuuuuuuj.... Co na mdłości polecacie poza imbirem
Nie wiem czy każdemu to pomoże, ale ja pędze rano po suchy chleb i obgryzam skórkę, ale ja mam złe samopoczucie tylko rano i też nie zawsze 🤔 koleżanka trzymała krakersy przy łóżku i już zanim otworzyła oczy to lapala za krakersa, wtedy mogła funkcjonować, a jak nie zdążyła to klapa 😪
 
Ja to dziś czuje się jakoś dziwnie. Tak się nażarłam ale jak świnka, mialam wrażenie że ludzie w restauracji mnie obserwują. Mój partner nie wierzył ile ja zjadłam. ( patrz foto )
I teraz mnie tak dziwnie brzuch boli
Ogólnie jestem pod wrażeniem tego schabowego, coś niesamowitego 🤩🤩🤩🤤🤤🤤🤤🤤🤤
 
Ja to dziś czuje się jakoś dziwnie. Tak się nażarłam ale jak świnka, mialam wrażenie że ludzie w restauracji mnie obserwują. Mój partner nie wierzył ile ja zjadłam. ( patrz foto )
I teraz mnie tak dziwnie brzuch boli
Kampania kuflowa koło Wawelu? Smaczne jedzenie. A wiśniówka niebo w gębie.
Aaa tam duża porcja. ;D. chodź nigdy deseru nie zmieściłam
 
Kobitki Wy też tyle śpicie?? Jak tylko partner jest w domu to ja kieruje się do łóżka i zasypiam. Dzisiaj jeszcze nie wstałam z łóżka :) bo dwa razy zrobiłam sobie drzemkę.

Ja mam w tygodniu może jeden dzień ok a tak to leże, bo jestem wyssana z energii. Wczoraj ogarnęłam dom, ale dziś to nawet palcem nie ruszyłam. Dobrze, że wczoraj więcej zupy ugotowałam to dziś było co pojeść.

Ja to dziś czuje się jakoś dziwnie. Tak się nażarłam ale jak świnka, mialam wrażenie że ludzie w restauracji mnie obserwują. Mój partner nie wierzył ile ja zjadłam. ( patrz foto )
I teraz mnie tak dziwnie brzuch boli

A tam Twój obiad... schabowy na talerzu obok to jest coś :o:o:o:o😍😍😍😍😍
Narobiłaś mi smaka i już wiem co będzie jutro na obiad.
 
Ja mam w tygodniu może jeden dzień ok a tak to leże, bo jestem wyssana z energii. Wczoraj ogarnęłam dom, ale dziś to nawet palcem nie ruszyłam. Dobrze, że wczoraj więcej zupy ugotowałam to dziś było co pojeść.



A tam Twój obiad... schabowy na talerzu obok to jest coś :o:o:o:o😍😍😍😍😍
Narobiłaś mi smaka i już wiem co będzie jutro na obiad.
Placek po zbojnicku i mojego partnera kotleciki malusi sznycel hehe
 
Och jak dobrze, że nie jestem sama 😊 a u Was też takie początki? Który tydzień? Pewnie już pisalyście ale ciężko to wszystko zapamiętać 😋
U mnie dopiero 5+5 tc...

Witam serdecznie przyszłe mamusie styczniowe. Dziś zaczynam 9 tydzień ciąży. Mam cudowna dwójkę moich kochanych dzieci syna 12 lat i córkę 8 lat. Byłam szczęśliwa że mam ich dwoje. Nie planowaliśmy juz z mężem powiększenia rodziny. Mam 37 lat stabilna pracę w marcu dostałam awans. Ja nie zależna już matka dzieci które sobie już same dają radę kobieta aktywna bo biegam od 6 lat. Nagle zawalił mi się świat wiem że są tu na forum mamusie które długo starały się o dzieci ale ja mam taki strach w sobie po przejściach w dwóch ciążach że to mnie najbardziej blokuję. Ciąża jest dla mnie stanem chorobowym 😕 mdłości i nudności mam od 3 tyg już i trwają cały dzień dopóki nie pójdę spać. Jest dramat nie mogę jeść nic mi nie smakuje wszystko mi śmierdzi mięso najgorzej. Czuję że jestem głodna a jeść nie mogę. Wiem że to też przez stres. Jestem już na zwolnieniu lekarskim w pracy szefowa w szoku zawalił jej się też świat przeze mnie. I jeszcze obawa przed 3 cholestazą. Myślę że będę mogła z wami przetrwać ten czas aż do porodu. Choć termin mam na 8 styczeń lekarz mój mówi że w grudniu będziemy rozwiązywać ciąże. Pozdrawiam serdecznie Joanna

Witamy! Trzymam kciuki za bezproblemową ciążę. Chociaż rozumiem że się obawiasz, ale każda ciąża jest inna na szczęście. Mam nadzieję że moja też będzie inna niż poprzednio, bo pierwsza ciąża dała mi bardzo w kość, dlatego ciąża to zdecydowanie choroba jak dla mnie. Ale warto było się męczyć dla małego cudu który się dzięki temu narodził :-)
 
reklama
Do góry