reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Kobitki Wy też tyle śpicie?? Jak tylko partner jest w domu to ja kieruje się do łóżka i zasypiam. Dzisiaj jeszcze nie wstałam z łóżka :) bo dwa razy zrobiłam sobie drzemkę.
Ja to zmeczona jestem ciągle, ale nie śpię, raczej duzo leżę. Spac nie chce, bo potem sie czuje jeszcze bardziej niedodupcona :D
 
reklama
Dziękuję za przywitanie 😘 nikt tak nie zrozumie kobiety w ciąży jak kobieta w ciąży. Chciałabym bardzo by ten czas szybko minął. Powoli do mnie dociera że będę znowu mamą ale przyznam się szczerze że od 3 tygodni dzień w dzień płaczę.
 
Witam serdecznie przyszłe mamusie styczniowe. Dziś zaczynam 9 tydzień ciąży. Mam cudowna dwójkę moich kochanych dzieci syna 12 lat i córkę 8 lat. Byłam szczęśliwa że mam ich dwoje. Nie planowaliśmy juz z mężem powiększenia rodziny. Mam 37 lat stabilna pracę w marcu dostałam awans. Ja nie zależna już matka dzieci które sobie już same dają radę kobieta aktywna bo biegam od 6 lat. Nagle zawalił mi się świat wiem że są tu na forum mamusie które długo starały się o dzieci ale ja mam taki strach w sobie po przejściach w dwóch ciążach że to mnie najbardziej blokuję. Ciąża jest dla mnie stanem chorobowym 😕 mdłości i nudności mam od 3 tyg już i trwają cały dzień dopóki nie pójdę spać. Jest dramat nie mogę jeść nic mi nie smakuje wszystko mi śmierdzi mięso najgorzej. Czuję że jestem głodna a jeść nie mogę. Wiem że to też przez stres. Jestem już na zwolnieniu lekarskim w pracy szefowa w szoku zawalił jej się też świat przeze mnie. I jeszcze obawa przed 3 cholestazą. Myślę że będę mogła z wami przetrwać ten czas aż do porodu. Choć termin mam na 8 styczeń lekarz mój mówi że w grudniu będziemy rozwiązywać ciąże. Pozdrawiam serdecznie Joanna
Witamy witamy!! :)
 
Dziękuję za przywitanie 😘 nikt tak nie zrozumie kobiety w ciąży jak kobieta w ciąży. Chciałabym bardzo by ten czas szybko minął. Powoli do mnie dociera że będę znowu mamą ale przyznam się szczerze że od 3 tygodni dzień w dzień płaczę.
Rozumiem Cię. Ale wszystko się ułoży. Już tylko 7 msc ;)
 
Boże dziewczyny ja mam takie mdłości że szok :/ byłam dziś po stołki i stół do jadalni trochę pochodziłam i boli mnie podbrzusze lekko. Zajechaliśmy do Mc Donald bk ogólnie lubię ale zrobiłam Tylko gryza Mc royala 🤣fuuuuuuj.... Co na mdłości polecacie poza imbirem
 
Witam serdecznie przyszłe mamusie styczniowe. Dziś zaczynam 9 tydzień ciąży. Mam cudowna dwójkę moich kochanych dzieci syna 12 lat i córkę 8 lat. Byłam szczęśliwa że mam ich dwoje. Nie planowaliśmy juz z mężem powiększenia rodziny. Mam 37 lat stabilna pracę w marcu dostałam awans. Ja nie zależna już matka dzieci które sobie już same dają radę kobieta aktywna bo biegam od 6 lat. Nagle zawalił mi się świat wiem że są tu na forum mamusie które długo starały się o dzieci ale ja mam taki strach w sobie po przejściach w dwóch ciążach że to mnie najbardziej blokuję. Ciąża jest dla mnie stanem chorobowym 😕 mdłości i nudności mam od 3 tyg już i trwają cały dzień dopóki nie pójdę spać. Jest dramat nie mogę jeść nic mi nie smakuje wszystko mi śmierdzi mięso najgorzej. Czuję że jestem głodna a jeść nie mogę. Wiem że to też przez stres. Jestem już na zwolnieniu lekarskim w pracy szefowa w szoku zawalił jej się też świat przeze mnie. I jeszcze obawa przed 3 cholestazą. Myślę że będę mogła z wami przetrwać ten czas aż do porodu. Choć termin mam na 8 styczeń lekarz mój mówi że w grudniu będziemy rozwiązywać ciąże. Pozdrawiam serdecznie Joanna
Cześć Joasiu głowa do góry będzie dobrze a może ta ciąże przejdziesz lżej niż swoje poprzednie czego Ci życzę
 
Ja to dziś czuje się jakoś dziwnie. Tak się nażarłam ale jak świnka, mialam wrażenie że ludzie w restauracji mnie obserwują. Mój partner nie wierzył ile ja zjadłam. ( patrz foto )
I teraz mnie tak dziwnie brzuch boli
 

Załączniki

  • 20200530_155030(0).jpg
    20200530_155030(0).jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 92
  • 20200530_161148.jpg
    20200530_161148.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 86
reklama
Do góry