reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Również wydaje mi się, że jest pęcherzyk ,próbowałam podpytac lekarza ale zbył mnie, widać było że się spieszył....
A ile jesteś dni przed okresem? Faktycznie coś tam widać, ale czy to na pewno ciąża? Nie znam się, jednak wydaje mi się, że jeśli bylby to pęcherzyk widoczny już na USG, to test tym bardziej powinien wykryć ciążę. Zwykle jest odwrotnie, że test pozytywny, a zbyt szybko robiąc usg to może nie być widać ciąży.
 
reklama
Jak pisałam już kiedyś tu na forum, 1 raz w życiu dostałam niby miesiączki bardziej plamienia w 19 dc, przy cyklach 27 dniowych, podczas badania nie licząc tego jako okres byłby dopiero 4 tydzień i 3 dni
 
A ile jesteś dni przed okresem? Faktycznie coś tam widać, ale czy to na pewno ciąża? Nie znam się, jednak wydaje mi się, że jeśli bylby to pęcherzyk widoczny już na USG, to test tym bardziej powinien wykryć ciążę. Zwykle jest odwrotnie, że test pozytywny, a zbyt szybko robiąc usg to może nie być widać ciąży.
Dokładnie zrob test ciążowy lub betę
 
Cześć dziewczynki,
Siedze w pracy i tak się zastanawiam. Jeśli lekarz będzie chciał mi dać l4 to nie będę brała bo chce jak najdłużej pracować. Chyba mogę odmówić 😁?
U mnie wiedzą rodzice moi i brat. Nikt więcej bo za wcześnie.
Jesli nie masz ciężkiej pracy a dobrze się czujesz no chyba że lekarz będzie nalegał to też bym nie ryzykowała.
Hej dziewczyny, byłam na usg. Nie wiem co o tym myśleć 😥 powiedziała, że pęcherzyk ciążowy jest za mały na swój wiek. Ma 1,21 cm. Według aplikacji dziś 6+1
jest zarodek 2,9 mm. Serduszko bije 111/min. Nie puściła mi do słuchania tylko liczyła, widziałam jak faluje.
Jednak ciąża jakby jest młodsza o 2 tyg - usg pokazuje 4+2
Nie mogłam później zajść o 2 tyg bo tydzień temu na usg usłyszałam, że ciąża jest o 3 dni starsza. Poza tym robiłam betę 28 dc i już była pozytywna więc nie mogłam mieć wtedy owulacji.
Dodatkowo mam krwiaka większego dwa razy od pęcherzyka ciążowego - ma 8 na 5 i obok jakieś jeszcze mniejsze...
W razie krwawienia mam jechać na izbę przyjęć... Powiedziała, że ciąża wysokiego ryzyka, mam tylko leżeć. Karty ciąży nie założyła. Kontrola za 2 tyg. Dołożyła luteine i teraz mam 3 x1 duphaston, 2x1 luteina 😑
Miałam wrażenie, że mnie nastawia, że nic z tego nie będzie 😭
Martwię się strasznie, to będą najdłuższe 2 tygodnie 🙄
Różowa strzałka wskazująca to krwiak. Te duże coś na 5 cm to nawet już nie wiem z tego wszystkiego co to było 🙄
Zobacz załącznik 1121988Zobacz załącznik 1121990Zobacz załącznik 1121991Zobacz załącznik 1121992
Odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj będzie dobrze musi bądź w dobrej myśli 😘
 
reklama
Kochane już jakiś czas Was śledzę. Termin wychodzi mi na 02.01. Ciąża totalnie nie planowana. W ciąży z córka miałam tak zwane niepowściągliwe wymioty. To bardzo delikatne określenie na horror, który przeszłam. Nie zniose powtórki. Tak bardzo się tego boję, że nie myślę o niczym innym :(
 
Do góry