reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
W tej ciazy mam cos czesto orgazmy senne.. 🤔 przed ciaza tez mialam ale bardzo rzadko ,dzis rano tez mnie obudzil.. ale przy tym orgazmie mam skurcz i boli mnie brzuch 🤔 zapomnialam sie pytac lekarza, bo szczerze to jest nie zalezne ode mnie 🤷
 
Dzień dobry wszystkim.
Ja mam jutro wizytę o 14,nie mogę się doczekać. Powiem Wam mój mąż się cieszy z tej ciąży, ja jestem tak przerazona ze nie wiem co czuje. Bardzo się boję, gorzej niż w poprzedniej ciąży. Może dlatego że poprzednia była wyczekana i upragniona... Któraś pytała czy mam lekka pracę, tak mam lekka pracę, pracuje w sekretariacie także mam nadzieję że będę mogła do końca pracować i szybko wrócić do pracy. A powiedzcie mi dziewczyny które mają małe dzieci od ilu miesiecy daliście dziecko do żłobka albo od ilu miesiecy zatrudniliście nianie?
 
Dzień dobry wszystkim.
Ja mam jutro wizytę o 14,nie mogę się doczekać. Powiem Wam mój mąż się cieszy z tej ciąży, ja jestem tak przerazona ze nie wiem co czuje. Bardzo się boję, gorzej niż w poprzedniej ciąży. Może dlatego że poprzednia była wyczekana i upragniona... Któraś pytała czy mam lekka pracę, tak mam lekka pracę, pracuje w sekretariacie także mam nadzieję że będę mogła do końca pracować i szybko wrócić do pracy. A powiedzcie mi dziewczyny które mają małe dzieci od ilu miesiecy daliście dziecko do żłobka albo od ilu miesiecy zatrudniliście nianie?
My dalismy mojej mamie jak mala miala 11 miesiecy, po jakims czasue z winy babci bo nie podala czopka przez glupie widzimisie,mala z temp 40 st wyladowala w szpitalu i matka zrezygnowała z opieki po czym od tego czasu nawet do mnie sie nie odzywa ani do dzieci 🤦 chociaż tlumaczylam ze bylo minelo i spoko,ciul z nia :) grudzien przesiedziałam na urlopie, od stycznia chodzila do zlobka ale krotko bo to chorowała, a to koronovirus, no i sila rzeczy juz nie wrocilam i zrezygnowalusmy bo to bez sensu placic jak ja jestem w domu 😋
 
Cześć dziewczyny :)
Jestem tu nowa.... W bieżącym cyklu zaczęliśmy się starać z mężem o dziecko. Od kilku dni dziwnie pobolewa mnie podbrzusze, a wczoraj wieczorem miałam okropne nudności, zauważyłam też, że pachnie mi jedzenie, którego wcześniej nie lubiłam. Wszystko wskazuje na to, że się udało ale nadal nie zrobiłam testu, bo boję się że jest za wcześnie, dziś mam 23dc. A Wy kiedy robiłyście pierwszy test??
20200520_074130.jpg

Witam Was ponownie! :)
Jednak się udało, dwa dni temu wyszedł mi bardzo blady test, dziś jest już wyrazniejszy ;). Dodatkowo objawy mi sie niestety nasilają :/
Wizytę nam dopiero za tydzień w czwartek i nie wiem czy robić betę???
 
Zobacz załącznik 1122225
Witam Was ponownie! :)
Jednak się udało, dwa dni temu wyszedł mi bardzo blady test, dziś jest już wyrazniejszy ;). Dodatkowo objawy mi sie niestety nasilają :/
Wizytę nam dopiero za tydzień w czwartek i nie wiem czy robić betę???
Gratulacje 🥰 jak ja zadzwoniłam do lekarza, to mi kazał zrobić 2 razy (druga po 48h) żeby zobaczyć czy wszysrko jest ok, ja wizytę mam w piątek 😊
 
Ja mam w poniedziałek wizyte. Bedzie wtedy 5+4. Dzis bylam na becie i pojde w piatek bo doktor chciala aktualne wyniki z przyrostem po 48h.
 
reklama
Gratulacje, ja taka kreche mialam w bardzo wczesnym stadium ;) po kilku dniach byla mocna ;) idz na bete bedziesz spokojniejsza ;)
W sumie to ja jestem spokojna, mam tak dużo objawów, że mąż od razu wiedział, że jestem w ciąży :D. Nie lubię jak ktoś pobiera mi krew,dlatego zastanawiam się nad tym.
 
Do góry