reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Nie biorę, ale robiłam badania i wszystko jest w porządku. Możliwe, że to też przez prace przy komputerze. Teraz studia są w formie zdalnej i najwiecej czasu tak spędzam :/ Rzadko kiedy mi dokucza to drętwienie, ale jeśli nadal będzie to zacznę brać magnez 😊
Hej mi lekarz powiedział żebym sobie kupiła magnez b6 forte dokładnie cytrynian magnezu to jest forma która najbardziej się wchłania ze wszystkich form magnezu. I 3 razy dziennie. W preparatach witaminowych dedykowanych dla kobiet jest mało magnezu. Też mam mrowienia itp
 
Cześć dziewczyny. 2 dni przed miesiączka zrobiłam test i wyszedł on dziwny, widoczna 2 kreska a bardziej obramówka, pierwszy raz takie coś miało miejsce, wrzucam zdjęcie. W Realu lepiej widoczne.
Hej. No faktycznie dziwny. Kreska jest szara czy różowa na żywo? Ja bym powtórzyła 😉 A z jakiej to firmy jest?
 
Dziewczyny, mam jeszcze 5 dni do terminu miesiaczki. Jutro ide na powtorke bety (w piątek 10 dpo wynik 6.95) bardzo sie boje czy bedzie wszystko ok. Dzis zrobilam rano test o czulosci 25 i widac juz bardzo jasną drugą kreskę. 3 dni temu byl cień. Musze sie dziś czyms zając zeby nie myśleć.
Boli mnie podbrzusze, czuje takie rozciaganie miednicy? Możliwe, ze tak szybko? I wlasnie jak codzien wypilam kawe i czuje jakbym ją miala zaraz zwrócić 😆 czy mozliwe są objawy tak szybko? Jak bylo u Was przed terminem okresu?
Będzie na pewno wszystko dobrze 🙂 dużo dziewczyn mówi, że czuje ból podbrzusza w terminie /przed okresem.
Myślę, że może tak być, że Ci już nie smakuje kawa.
Ja nigdy nie wierzyłam, że można mieć objawy przed/w terminie okresu. Aż się sama nie przekonałam. Parę dni przed terminem jadłam batona i popijałam go sokiem z kiszonego buraka 🙄🙈😂 narzeczony przyszedł, zdziwił się i powiedział, że chyba jestem w ciąży bo to dziwne połączenie i nigdy tak nie robiłam 😂😂
Myślę, że można mieć objawy gdy beta wynosi parędziesiąt mIU /ml. To nie jest powiedziane, że musi być w tysiącach. A poza tym bez ciąży też ma się ochotę na coś więc wiele kobiet może nie łączyć tego z ciążą 😉
 
Hej. No faktycznie dziwny. Kreska jest szara czy różowa na żywo? Ja bym powtórzyła 😉 A z jakiej to firmy jest?
Kreska różowa, to jest bardziej obramówka dość ciemna różowa tylko w środku jest dużo jaśniejsza, dlatego ciężko to uchwycic , jakąś firma angielska
 
reklama
Do góry