reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Wpisałam w kalkulator i obliczyło średni dwudniowy przyrost 145,5 % :) jestem po jednej stracie gdzie beta pięknie rosła do 1200 i zaczęła opadać. Wiec teraz tym bardziej wszystkim się przejmuje
No widzisz teraz pięknie rośnie więc na pewno wszystko już będzie ok 😉
 
reklama
Dziewczyny, mam jeszcze 5 dni do terminu miesiaczki. Jutro ide na powtorke bety (w piątek 10 dpo wynik 6.95) bardzo sie boje czy bedzie wszystko ok. Dzis zrobilam rano test o czulosci 25 i widac juz bardzo jasną drugą kreskę. 3 dni temu byl cień. Musze sie dziś czyms zając zeby nie myśleć.
Boli mnie podbrzusze, czuje takie rozciaganie miednicy? Możliwe, ze tak szybko? I wlasnie jak codzien wypilam kawe i czuje jakbym ją miala zaraz zwrócić 😆 czy mozliwe są objawy tak szybko? Jak bylo u Was przed terminem okresu?
 
Dziewczyny, mam jeszcze 5 dni do terminu miesiaczki. Jutro ide na powtorke bety (w piątek 10 dpo wynik 6.95) bardzo sie boje czy bedzie wszystko ok. Dzis zrobilam rano test o czulosci 25 i widac juz bardzo jasną drugą kreskę. 3 dni temu byl cień. Musze sie dziś czyms zając zeby nie myśleć.
Boli mnie podbrzusze, czuje takie rozciaganie miednicy? Możliwe, ze tak szybko? I wlasnie jak codzien wypilam kawe i czuje jakbym ją miala zaraz zwrócić 😆 czy mozliwe są objawy tak szybko? Jak bylo u Was przed terminem okresu?
Nie znam się na tym bo to moja pierwsza ciąża więc nie mam dużego doświadczenia ale wydaje mi się, że to bardziej stres w tej chwili wywołuje u Ciebie objawy... Ale mocno wierzę w to, że już za kilka dni poczujesz objawy czysto ciążowe i w styczniu będziesz szczęśliwa mamą... trzymam za Ciebie mocno kciuki 🥰
 
Cześć dziewczyny. 2 dni przed miesiączka zrobiłam test i wyszedł on dziwny, widoczna 2 kreska a bardziej obramówka, pierwszy raz takie coś miało miejsce, wrzucam zdjęcie. W Realu lepiej widoczne.
 

Załączniki

  • IMG_20200510_083116.jpg
    IMG_20200510_083116.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 142
  • IMG_20200510_083116.jpg
    IMG_20200510_083116.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 137
Może tutaj lepiej
 

Załączniki

  • IMG_20200510_083732.jpg
    IMG_20200510_083732.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 108
  • IMG_20200510_083719.jpg
    IMG_20200510_083719.jpg
    857,9 KB · Wyświetleń: 97
Jest bladziutka kreseczka. Wygląda na to, że pozytywny😊 Poczekaj jeszcze te dwa dni do miesiączki i zrób kolejny, najlepiej najczulszy 😊
 
Zrobię z innej firmy we wtorek, dostałam,, okres,, w 19 dniu cyklu i to dało mi do myślenia, gdyż moje cykle reguralne 27 dni, trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Do góry