reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Nie martw się TSH 4 to jeszcze nie tragedia... Jeśli już wcześniej miałaś niedoczynność tarczycy to pierwsze co powinnaś zrobić po wykonanym teście to udać się do endokrynologa, ponieważ taki wzrost jest naturalnym zjawiskiem w ciąży - dlatego większość endokrynologów jak mantrę powtarza " W przypadku ciąży w pierwszej kolejności zapraszam do mnie." Dostaniesz większa dawkę eutyroxu i po sprawie. Jeśli wcześniej nie miałaś problemów z tarczycą to eutyrox i tak załatwi sprawę. Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze 🙂
Dziękuję za słowa otuchy 😀 jutro idę po leki i walczę że zbijaniem.
 
reklama
Ja dziś mam teleporade wieczorem . Mdli mnie okropnie zaraz się porzygam a dopiero 5+1 , czy tylko ja mam takie problemy z Mdłościami ? W pierwszej ciąży aż w szpitalu mnie odratowali . Bo bym już się nie podniósła z łóżka . Jestem bardzo ciekawa co tam u maleństwa , miałam wczesnie test pozytywny może już jest zarodek ? Obym miała wizytę w czwartek :)
I jak wypadła teleporada? Ja póki co nie mam mdłości ale wiem co czujesz i współczuję bo w pierwszej ciąży wymiotowałam do 6 miesiąca pamiętam że leki dostałam od lekarza po których było lżej Torecan z tego co pamiętam.
 
I jak wypadła teleporada? Ja póki co nie mam mdłości ale wiem co czujesz i współczuję bo w pierwszej ciąży wymiotowałam do 6 miesiąca pamiętam że leki dostałam od lekarza po których było lżej Torecan z tego co pamiętam.

Pani doktor ma chyba opóźnienie bo już godzina minęła :)
 
Dziewczyny mam pytanie. Trochę bezpośrednie za co z góry przepraszam. Jedli jestem w ciąży to termin będzie na dzień babci. Nikogo poza dzisiejsza Pania jeszcze nie ma z tym terminem więc zakładam że zwykły test domowy nawet ten super czuły może jeszcze nie wykryć ciąży. Mam mdłości, czuje bardziej zapachy i ogólnie czuje się jak w poprzednich ciążach do czasu aż test nie wyjdzie myślę sobie że może to napięcie przed miesiączką. Jako że jak już Wam nie raz pisałam była to wpadeczka to mam ciśnienie żeby szybko wiedzieć co i jak bo huśtawka nastrojów mnie dobija ( raz bym chciała, za chwilę przerażenie j tak w kółko). Nie wiem jak było w poprzednich ciążach z uplawami bo nie przywiązywałam do tego wagi i stąd moje pytanie. W necie piszą że na początku ciąży są wodniste albo jak białko jajka. Ja nie mam ich wcale. Jak to jest u Was? Mogę się tym sugerować że raczej jednak nie jestem w ciąży?
 
Aplikacja pokazuje mi 4 +5 dni. Dzisiaj robiłam betę i wynik 2049. Myślicie, ze jest ok ?
Po ostatnim poronieniu strasznie się stresuje.
Jutro jeszcze raz zrobię ale na chwile obecna myślicie, ze jest ok?
Jak robiłam 3 razy będę lekarz na kontroli zapytał się czy nie mam krwi na co oddawać skoro masz ładną odradzam, możesz niepotrzebnie się stresować bo ona będzie spowalniać
 
Aplikacja pokazuje mi 4 +5 dni. Dzisiaj robiłam betę i wynik 2049. Myślicie, ze jest ok ?
Po ostatnim poronieniu strasznie się stresuje.
Jutro jeszcze raz zrobię ale na chwile obecna myślicie, ze jest ok?
Ja miałam w tym dniu 2500 ale to jest kwestia tego kiedy była owulacji i kiedy zagniezdziła się komórka jajowa w macicy bo wtedy zostaje wytwarzane bthcg może to być od 6 do 11 dni tym wcześniej tym wcześniej beta się pokazuje W krwi.😉
 
Witam. Moje cykle są reguralne i trwają 27 dni. 1 raz dostałam skapej,, miesiączki,, w 19 dniu cyklu, która zniknęła po 3 dniach. Okres powinnam dostać we wtorek. Jak narazie na testy za wcześnie. Myślicie ze mogło to być plamienie implantacyjne?
 
Witam. Moje cykle są reguralne i trwają 27 dni. 1 raz dostałam skapej,, miesiączki,, w 19 dniu cyklu, która zniknęła po 3 dniach. Okres powinnam dostać we wtorek. Jak narazie na testy za wcześnie. Myślicie ze mogło to być plamienie implantacyjne?

Nie wiem ja miałam okres 2 dni niecałe a nie byłam w ciąży . Zależy czy mogło dojść do zapłodnienia :)
 
reklama
Do góry