reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny mam pytanie. Trochę bezpośrednie za co z góry przepraszam. Jedli jestem w ciąży to termin będzie na dzień babci. Nikogo poza dzisiejsza Pania jeszcze nie ma z tym terminem więc zakładam że zwykły test domowy nawet ten super czuły może jeszcze nie wykryć ciąży. Mam mdłości, czuje bardziej zapachy i ogólnie czuje się jak w poprzednich ciążach do czasu aż test nie wyjdzie myślę sobie że może to napięcie przed miesiączką. Jako że jak już Wam nie raz pisałam była to wpadeczka to mam ciśnienie żeby szybko wiedzieć co i jak bo huśtawka nastrojów mnie dobija ( raz bym chciała, za chwilę przerażenie j tak w kółko). Nie wiem jak było w poprzednich ciążach z uplawami bo nie przywiązywałam do tego wagi i stąd moje pytanie. W necie piszą że na początku ciąży są wodniste albo jak białko jajka. Ja nie mam ich wcale. Jak to jest u Was? Mogę się tym sugerować że raczej jednak nie jestem w ciąży?


Osobiście miałam upławy takie jak na owulację i byłam zdziwiona, bo to był tydzień po owulacji i miałam już podejrzenia, że może się udało zajść
 
reklama
Dziewczyny od którego tygodnia idziecie na zwolnienie i kiedy informację o ciazy przekazujecie pracodawcy?
 
Witam. Moje cykle są reguralne i trwają 27 dni. 1 raz dostałam skapej,, miesiączki,, w 19 dniu cyklu, która zniknęła po 3 dniach. Okres powinnam dostać we wtorek. Jak narazie na testy za wcześnie. Myślicie ze mogło to być plamienie implantacyjne?
Możesz spróbować zrobić test z firmy clearblue one są bardzo czułe mi wyszedł pozytywny 5 dni przed spodziewana miesiączka. Ale nie w każdej aptece można kupić i są droższe.
 
Dziewczyny mam pytanie. Trochę bezpośrednie za co z góry przepraszam. Jedli jestem w ciąży to termin będzie na dzień babci. Nikogo poza dzisiejsza Pania jeszcze nie ma z tym terminem więc zakładam że zwykły test domowy nawet ten super czuły może jeszcze nie wykryć ciąży. Mam mdłości, czuje bardziej zapachy i ogólnie czuje się jak w poprzednich ciążach do czasu aż test nie wyjdzie myślę sobie że może to napięcie przed miesiączką. Jako że jak już Wam nie raz pisałam była to wpadeczka to mam ciśnienie żeby szybko wiedzieć co i jak bo huśtawka nastrojów mnie dobija ( raz bym chciała, za chwilę przerażenie j tak w kółko). Nie wiem jak było w poprzednich ciążach z uplawami bo nie przywiązywałam do tego wagi i stąd moje pytanie. W necie piszą że na początku ciąży są wodniste albo jak białko jajka. Ja nie mam ich wcale. Jak to jest u Was? Mogę się tym sugerować że raczej jednak nie jestem w ciąży?
Tez nie mialam ,bylo sucho na majtach ,ale czulam mokro w srodku jakby, dostalam luteine dopochwowo i tez czuje mokro.
 
reklama
Do góry