reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Odebrałam wyniki , beta 2735 i niestety TSH powyżej 4 , spróbuję jutro umówić się do lekarza , bo koniecznie muszę zbić to TSH, ale myślicie czy przy tej becie będzie już coś na USG widać? Załamana jestem tym wynikiem TSH😭
Oj spróbuj zbić, ale nie załamuj się. Tsh podobno szybko reaguje na leki 😉
Przy takiej becie powinno być widać pęcherzyk i chyba tyle 😉
 
reklama
Ja dziś mam teleporade wieczorem . Mdli mnie okropnie zaraz się porzygam a dopiero 5+1 , czy tylko ja mam takie problemy z Mdłościami ? W pierwszej ciąży aż w szpitalu mnie odratowali . Bo bym już się nie podniósła z łóżka . Jestem bardzo ciekawa co tam u maleństwa , miałam wczesnie test pozytywny może już jest zarodek ? Obym miała wizytę w czwartek :)
 
Odebrałam wyniki , beta 2735 i niestety TSH powyżej 4 , spróbuję jutro umówić się do lekarza , bo koniecznie muszę zbić to TSH, ale myślicie czy przy tej becie będzie już coś na USG widać? Załamana jestem tym wynikiem TSH😭
Ja właśnie przez to zajść nie mogłam. Pierwszy raz jak zbadalam tarczyce, to miałam TSH 46. Rekordzista chyba. Endokrynolog unormowal mi do poziomu 1,13 w ciągu 8 msc. Teraz też już mi skoczylo do 2,11. Nie martw się, da letrox I będzie dobrze:) Byle szybko wizyta
 
A Ty masz w końcu termin na grudzień czy styczeń? [emoji85]
Ja dziś mam teleporade wieczorem . Mdli mnie okropnie zaraz się porzygam a dopiero 5+1 , czy tylko ja mam takie problemy z Mdłościami ? W pierwszej ciąży aż w szpitalu mnie odratowali . Bo bym już się nie podniósła z łóżka . Jestem bardzo ciekawa co tam u maleństwa , miałam wczesnie test pozytywny może już jest zarodek ? Obym miała wizytę w czwartek :)
 
Ja dziś mam teleporade wieczorem . Mdli mnie okropnie zaraz się porzygam a dopiero 5+1 , czy tylko ja mam takie problemy z Mdłościami ? W pierwszej ciąży aż w szpitalu mnie odratowali . Bo bym już się nie podniósła z łóżka . Jestem bardzo ciekawa co tam u maleństwa , miałam wczesnie test pozytywny może już jest zarodek ? Obym miała wizytę w czwartek :)

U mnie są jakieś niewielkie mdłości także nie jest źle. Za to dziś po obiedzie tak wyssało ze mnie energię, że musiałam iść na drzemkę. Nie mogłam sobie dać z tym rady. Niedługo też idę spać, bo ledwo siedzę.
 
Witam serdecznie dziewczyny. Moje dzisiejsse bhcg 10 dpo wynosi 6.95. Cichutko witam sie na forum. Jesli wszystko dobrze pojdzie, termin na 21 stycznia. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry