reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja wezmę l4 od razu na pierwszej wizycie. Prowadze swoja firmę, wiec przynajmniej zus odpadnie a i tak juz zatrudnilam osobe na swoje miejsce.
 
Hej dziewczyny :D Mój termin to 6 stycznia 2021😊 Jestem już po pierwszej wizycie, ale na razie ze względu na wczesną ciążę widać tylko pęcherzyk. W piatek robiłam badania i o dziwo trochę się zmartwiłam, ponieważ w marcu robiłam badania na tarczyce i wyszły w porządku, a teraz się okazuje, że mam podwyższone o 0,35. Niby bardzo malutko, ale jednak.
 
Ja idę na l4 od 8 tygodnia. Teraz jestem na urlopie.
Chce szybko iść na l4 bo pracuje w szpitalu i już mam dużo steru bo niestety załapałam się na zdjęcie rtg bez fartucha ochronnego. Dzisiaj powtarzam betę hcg. Mam nadzieje, ze przyrost będzie odpowiedni i już będę mogła spać spokojnie. W pierwszej ciąży wymiotowałam od początku ciąży teraz nie mam objawów.
 
Hej dziewczyny :D Mój termin to 6 stycznia 2021😊 Jestem już po pierwszej wizycie, ale na razie ze względu na wczesną ciążę widać tylko pęcherzyk. W piatek robiłam badania i o dziwo trochę się zmartwiłam, ponieważ w marcu robiłam badania na tarczyce i wyszły w porządku, a teraz się okazuje, że mam podwyższone o 0,35. Niby bardzo malutko, ale jednak.
Gratulacje ❤
 
Ja idę na l4 od 8 tygodnia. Teraz jestem na urlopie.
Chce szybko iść na l4 bo pracuje w szpitalu i już mam dużo steru bo niestety załapałam się na zdjęcie rtg bez fartucha ochronnego. Dzisiaj powtarzam betę hcg. Mam nadzieje, ze przyrost będzie odpowiedni i już będę mogła spać spokojnie. W pierwszej ciąży wymiotowałam od początku ciąży teraz nie mam objawów.
Kazda ciaza jest inna 😘 ja mialam mdlosci,teraz praktycznie nic ;) takze albo zaatakuje pozniej albo będzie super hyhy
 
reklama
Coraz więcej nas tutaj :).
Karoola2021 witam na forum :). To Twoja pierwsza ciąża ?
 
Do góry