reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej, ja dziś zrobiłam z ciekawości i mam 627. Teraz zaczęłam się zastanawiać czy to nie za mało. Bo widzę, że u dziewczyn w 34/35 dniu cyklu bywa znacznie większa? 🤔 (wiem, że prawdopodobnie to moje hormonalne urojenia bo w zakresie referencyjnym jestem prawidłowym ale zastanawiam się czy ciąża jest wystarczająco silna...)
Ja nie pomoge bo nie robilam bety i nie znam sie na tym ❤
 
reklama
Aplikacja pokazuje mi 4 +5 dni. Dzisiaj robiłam betę i wynik 2049. Myślicie, ze jest ok ?
Po ostatnim poronieniu strasznie się stresuje.
Jutro jeszcze raz zrobię ale na chwile obecna myślicie, ze jest ok?
 
Hej, ja dziś zrobiłam z ciekawości i mam 627. Teraz zaczęłam się zastanawiać czy to nie za mało. Bo widzę, że u dziewczyn w 34/35 dniu cyklu bywa znacznie większa? 🤔 (wiem, że prawdopodobnie to moje hormonalne urojenia bo w zakresie referencyjnym jestem prawidłowym ale zastanawiam się czy ciąża jest wystarczająco silna...)
Aplikacja pokazuje mi 4 +5 dni. Dzisiaj robiłam betę i wynik 2049. Myślicie, ze jest ok ?
Po ostatnim poronieniu strasznie się stresuje.
Jutro jeszcze raz zrobię ale na chwile obecna myślicie, ze jest ok?
Jest bardzo ok. Codziennie nie trzeba sprawdzać 😉

Dziewczyny od wartości ważniejsze są przyrosty co 48 h.
Bo to jest wyznacznik czy ciąża się db rozwija. Jeśli dobrze to po 48 h powinna urosnąć o minimum 66%. Każda będzie inaczej miała w danym dniu cyklu bo to zależy kiedy była owulacja i kiedy doszło do zagnieżdżenia.
Ja robiłam betę w poniedziałek i środę. Chciałam też dziś, ale labolatorium zamknięte. A powinno się sprawdzać przyrosty w tym samym. Wrzuciłam wyniki w kalkulator internetowy i takie coś mi pokazało :
IMG_20200508_155610.png
 
Aplikacja pokazuje mi 4 +5 dni. Dzisiaj robiłam betę i wynik 2049. Myślicie, ze jest ok ?
Po ostatnim poronieniu strasznie się stresuje.
Jutro jeszcze raz zrobię ale na chwile obecna myślicie, ze jest ok?
Bardzo ładna. Ja w tym samym terminie miałam nizsza
 
Odebrałam wyniki , beta 2735 i niestety TSH powyżej 4 , spróbuję jutro umówić się do lekarza , bo koniecznie muszę zbić to TSH, ale myślicie czy przy tej becie będzie już coś na USG widać? Załamana jestem tym wynikiem TSH😭
 
Odebrałam wyniki , beta 2735 i niestety TSH powyżej 4 , spróbuję jutro umówić się do lekarza , bo koniecznie muszę zbić to TSH, ale myślicie czy przy tej becie będzie już coś na USG widać? Załamana jestem tym wynikiem TSH😭
Nie martw się TSH 4 to jeszcze nie tragedia... Jeśli już wcześniej miałaś niedoczynność tarczycy to pierwsze co powinnaś zrobić po wykonanym teście to udać się do endokrynologa, ponieważ taki wzrost jest naturalnym zjawiskiem w ciąży - dlatego większość endokrynologów jak mantrę powtarza " W przypadku ciąży w pierwszej kolejności zapraszam do mnie." Dostaniesz większa dawkę eutyroxu i po sprawie. Jeśli wcześniej nie miałaś problemów z tarczycą to eutyrox i tak załatwi sprawę. Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze 🙂
 
reklama
Do góry