reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

MagMagMag a kiedy mogło dojść u Ciebie do zapłodnienia? Mi jak już pisałam wczoraj ciągle nie dobrze. Nic mi nie smakuje a wczorajsza ryba i dzisiejsza jajecznica od męża mnie odrzuciły. Nie byłam w stanie przełknąć. Gdzie czytam to za wcześnie na takie objawy. Jednak w poprzednich ciążach też miałam szybko mdłości a potem wymioty prawie do końca. W 27 tyg wylądowałam na izbie przyjęć bo wymiotowałam z krwią. Dziś mi zimno i mam dreszcze więc teraz ciekawe czy korona czy ciąża ;)

Do zapłodnienia doszło prawdopodobnie ok. 18 kwietnia. Mam dość długie cykle. Teoretycznie okres powinien być we wtorek, choć z moich obserwacji wynika, że bardziej w czwartek ;)
 
reklama
Do zapłodnienia doszło prawdopodobnie ok. 18 kwietnia. Mam dość długie cykle. Teoretycznie okres powinien być we wtorek, choć z moich obserwacji wynika, że bardziej w czwartek ;)
To już jesteś bliska zrobienia testu. My zaszalelismy 27.04 a okres dopiero 12.05.
 
Ja już po testowaniu i niestety moje przeczucia okazały się być fałszywe ;) test negatywny.

Trzymam kciuki za pozostałe z Was, które planują robić testy! :) No i za te już pewne, trzymajcie się w zdrowiu aż do stycznia!
 
Ja już po testowaniu i niestety moje przeczucia okazały się być fałszywe ;) test negatywny.

Trzymam kciuki za pozostałe z Was, które planują robić testy! :) No i za te już pewne, trzymajcie się w zdrowiu aż do stycznia!
MagMagMag do czasu miesiączki jeszcze nic nie jest pewne. Chyba że betę zrobiłaś. Nie chce robić Ci nadziei ale mi z drugim synem wyszły najpierw trzy testy negatywnie a dopiero kilka dni po spodziewanej wyszedł pozytyw
 
MagMagMag do czasu miesiączki jeszcze nic nie jest pewne. Chyba że betę zrobiłaś. Nie chce robić Ci nadziei ale mi z drugim synem wyszły najpierw trzy testy negatywnie a dopiero kilka dni po spodziewanej wyszedł pozytyw

Nie, nie robiłam bety. Jedynie "super czuły" test ;) Mam na wszelki wypadek jeszcze jeden, który zrobię pod koniec tygodnia, o ile wcześniej nie dostanę okresu. A czuję, jakby zaraz miał nadejść, więc trochę już pozbyłam się złudzeń ;)

Gdyby coś się miało zmienić to na pewno dam znać i powrócę na łono mam styczniowych ;)
 
Nie, nie robiłam bety. Jedynie "super czuły" test ;) Mam na wszelki wypadek jeszcze jeden, który zrobię pod koniec tygodnia, o ile wcześniej nie dostanę okresu. A czuję, jakby zaraz miał nadejść, więc trochę już pozbyłam się złudzeń ;)

Gdyby coś się miało zmienić to na pewno dam znać i powrócę na łono mam styczniowych ;)
życzę żebyś jednak dołączyła do styczniówek 😀
 
A ja dzisiaj powtórzyłam test tak dla pewności przed umówieniem się do lekarza , jestem tydzień po spodziewanej @ ulżyło mi że kreska jest coraz bardziej intensywna.
 

Załączniki

  • IMG_20200504_084337.jpg
    IMG_20200504_084337.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 212
Jeszcze raz gratulacje, ja dzisiaj zrobiłam betę wynik 10 000 mlU, mam nadzieję, że w środę na wizycie u ginekologa powie, że jest wszystko dobrze i zobaczę ❤
 
Jeszcze raz gratulacje, ja dzisiaj zrobiłam betę wynik 10 000 mlU, mam nadzieję, że w środę na wizycie u ginekologa powie, że jest wszystko dobrze i zobaczę ❤
super Gratulacje😀A na kiedy miałaś termin @? Ja się wybieram do lekarza nie wcześniej niż pod koniec następnego tygodnia.
 
reklama
Do góry