reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej. Jak tam samopoczucie w wtorek? :D

Wstałam dopiero po 9:00 i dzisiaj mam sporo energii. Biorę się za sprzątanie kuchni, bo ją zapuściłam strasznie przez weekend.

Ja ostatnio gorzej sypiam, a jak u Was? Wstaje co 2-3h na siku. W nocy jak wstalam to mialam taki bol piersi jakby takie mrowienie bolesne. Podbrzusze nadal boli a jak u Was?
Ja juz przed ciaza wybralam xlandera.

Budzę się raz w nocy na siku i jak zombiak idę do łazienki. Ogólnie mam wrażenie, że cały czas sikam, oszaleć można. Podbrzusze też mnie pobolewa głównie wieczorami.

Cześć dziewczyny, jak się dziś czujecie?
Ja w niedzielę w nocy wylądowałam z krwawieniem na izbie przyjęć. Myślałam, że już będzie najgorsze, ale krwawienie ustało, lekarz nie widział przyczyny. Pęcherzyk ciążowy ma 7 mm ❤
Zdjęcia nie dostałam. Zalecił betę w poniedziałek i w środę. Kazał nastawić się, że to się może różnie skończyć 😢
Wczoraj beta wynosiła - 2466. Jutro powtarzam.
Progesteron 17 (czy to jest dobry wynik?) brałam 2 tabletki duphastonu w nocy tak jak mi lekarz zalecił. A rano miałam badanie.

Od wczoraj jestem na L4. Mam cały czas leżeć i brać duphaston 3x1.

Trzymaj się i bądź dobrej myśli. ❤
 
reklama
Witam mamusie.. 🥰 26 kwietnia zrobilam test. Wyszedl piekny pozytywny. Dzis jestem juz 6+1 tygodni. Wyliczony porod na 2 stycznia. Tak wiec beda swieta dosyc stresujace. 😂😂Zobacz załącznik 1117971
Witaj 😉😁

Ja też już dziewczyny mam bardzo brzuch odstający. Szok. Myslałam, że to będzie conajmniej w 4 miesiącu 😅
Wzdeć nie mam. Podobno jelita się rozpychają, pęcherz rośnie - dlatego widać szybko czasami. Ja się w spodnie dopinam, ale jest mi mega ciasno i niewygodnie więc już się przerzuciłam na sukienki 😁
 
Ja sikam średnio co 3 godziny, ale w nocy na szczęście się nie budzę. Bardziej w dzień mi to dokucza 🙊 Oprócz tego mam największe mdłości wieczorami, a rano najczęściej czuje się bardzo dobrze 😊
 
Miałam wczoraj teleporade . Odblokowali mi wizyty w placówce . Terminy były już na dziś na rano ale się zapisałam na czwartek na 13:) lekarka mówi ze powinno być serce i od razu będzie założona karta ciąży itd . I ponoć mam brać akard bo miałam stan przedrzucawkowy już w ciazy z synem :)
 
U mnie dziś 5+5 rano wymiotowałam a mdłości mam całe dnie . Ciekawe czy dostanę zwolnienie . Ja nie dam rady pracować .
 
Ja mam wizytę w czwartek o 19. Wątpię żeby było coś widać bo w poprzedni czwartek był malutki pęcherzyk jako, że ciąża jest wczesna, a cykle mam 31 dniowe😊
 
Miałam wczoraj teleporade . Odblokowali mi wizyty w placówce . Terminy były już na dziś na rano ale się zapisałam na czwartek na 13:) lekarka mówi ze powinno być serce i od razu będzie założona karta ciąży itd . I ponoć mam brać akard bo miałam stan przedrzucawkowy już w ciazy z synem :)
A Ty masz Luxmeda?
Bo ja miałam wczoraj tez teleporade. Lekarz w szpitalu zalecił kontrolne usg do 5 dni.
A na teleporadzie mi lekarz powiedział, że wszystkim pierwsze usg zlecają dopiero w 8 tygodniu, żeby pewne było i nikogo nie narażać. Także dalej mam wszystko zablokowane. A prywatnie nie mogłam znaleźć terminu w tym tygodniu nigdzie
😔
 
reklama
A Ty masz Luxmeda?
Bo ja miałam wczoraj tez teleporade. Lekarz w szpitalu zalecił kontrolne usg do 5 dni.
A na teleporadzie mi lekarz powiedział, że wszystkim pierwsze usg zlecają dopiero w 8 tygodniu, żeby pewne było i nikogo nie narażać. Także dalej mam wszystko zablokowane. A prywatnie nie mogłam znaleźć terminu w tym tygodniu nigdzie
😔


Ja mam luxmed i właśnie moje pierwsza wizyta u nich i normalną wizyta na,12:15 mam. Zobaczymy co mi powie. I czy zrobi usg czy będę musiała zapisać sie
 
Do góry