reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja mam luxmed i właśnie moje pierwsza wizyta u nich i normalną wizyta na,12:15 mam. Zobaczymy co mi powie. I czy zrobi usg czy będę musiała zapisać sie
Tak ja mam luxmed i mam sobie sama wybrać kiedy chce iść ;)
To mnie okłamał lekarz bo powiedział, że na tak wczesnym etapie to oni nikomu teraz nie robią, żeby nie narażać ich i pacjentów. I dopiero jak pewne będzie to mi odblokuję wizytę i będę ją miała tak za 3 tygodnie. Mówiłam mu o wizycie w szpitalu. To tak jakby nas skreslił, że po co robić jak i tak nie dotrwam 😭
 
To mnie okłamał lekarz bo powiedział, że na tak wczesnym etapie to oni nikomu teraz nie robią, żeby nie narażać ich i pacjentów. I dopiero jak pewne będzie to mi odblokuję wizytę i będę ją miała tak za 3 tygodnie. Mówiłam mu o wizycie w szpitalu. To tak jakby nas skreslił, że po co robić jak i tak nie dotrwam 😭

Weź teleporade u kogos kto ma dobre opinie :) ja długo szukałam lekarza do prowadzenia tej ciąży :)
 
Weź teleporade u kogos kto ma dobre opinie :) ja długo szukałam lekarza do prowadzenia tej ciąży :)
Właśnie zrobiłam selekcję przed wyborem go i miał w miarę dobre opinie. A lekarze do których się chciałam dostać (najlepsze opinie) nie było ich w tych dniach.
Ale czw, pt mam mam znowu dzwonić po receptę na leki bo mam duphaston tylko do soboty to wezmę kogoś innego.
To myślicie, żeby jak to teraz zagrać? Mam nadzieję, że nie wpisał w kartę coś w rodzaju "usg w 8-9 tydzień, nie dawać skierowań" 🙄😅
 
Właśnie zrobiłam selekcję przed wyborem go i miał w miarę dobre opinie. A lekarze do których się chciałam dostać (najlepsze opinie) nie było ich w tych dniach.
Ale czw, pt mam mam znowu dzwonić po receptę na leki bo mam duphaston tylko do soboty to wezmę kogoś innego.
To myślicie, żeby jak to teraz zagrać? Mam nadzieję, że nie wpisał w kartę coś w rodzaju "usg w 8-9 tydzień, nie dawać skierowań" 🙄😅

No coś ty . Powiedz ze nie masz odblokowane wizyty a chcesz sobie termin zaklepać :)
 
reklama
Ja robiłam będę w piatek i było coś 925 czy jakoś tak, a w poniedziałek była 3296. Pani doktor tak zaleciła żeby były te dwa dni odstępu😊
 
Do góry