reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

A Ty masz Luxmeda?
Bo ja miałam wczoraj tez teleporade. Lekarz w szpitalu zalecił kontrolne usg do 5 dni.
A na teleporadzie mi lekarz powiedział, że wszystkim pierwsze usg zlecają dopiero w 8 tygodniu, żeby pewne było i nikogo nie narażać. Także dalej mam wszystko zablokowane. A prywatnie nie mogłam znaleźć terminu w tym tygodniu nigdzie
😔

Tak ja mam luxmed i mam sobie sama wybrać kiedy chce iść ;)
 
reklama
A Ty masz Luxmeda?
Bo ja miałam wczoraj tez teleporade. Lekarz w szpitalu zalecił kontrolne usg do 5 dni.
A na teleporadzie mi lekarz powiedział, że wszystkim pierwsze usg zlecają dopiero w 8 tygodniu, żeby pewne było i nikogo nie narażać. Także dalej mam wszystko zablokowane. A prywatnie nie mogłam znaleźć terminu w tym tygodniu nigdzie
😔

Ja mam wizytę ginekologiczna prowadzenie ciąży , lekarka ponoć ma usg zrobic :) inaczej jak stwierdzi ciąże ? Ta z teleporady twierdzi ze serce powinno już bić :)
 
Ja mam akurat szczęście, bo moja ginekolog do której chodzę prywatnie normalnie przyjmuje i chociaż o to nie muszę się martwić 😊
 
reklama
Do góry