reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Na zaparcia pomagało mi dwa kiwi z rana lub na nic zalać wrzątkiem śliwki suszone i rano na czczo wypić ta wodę i zjeść śliwki może pomoże. Teraz nie mam problemu jeszcze z zaparciami ale wzdęcia straszne. Takie, że budzą mnie w nocy i ciężko rozróżnić co mnie boli a cały brzuch jak balon.
 
reklama
A mnie dzisiaj pod prysznicem aż szarpało, już myślałam że będę wymiotować 🙈 w pierwszej ciąży bardzo mnie muliło, ale nie wymiotowałam dużo, jedyne wymioty jakie miałam były właśnie w momencie wychodzenia spod prysznica 🙄 z jednej strony oczywiście było mi tak źle i to było okropne, ale z drugiej aż się popłakałam z radości, bo to może znak że wszystko dobrze z bobasem... Zrozumieć kobietę w ciąży 🤦 mąż ma mnie już dość 😁
 
A mnie dzisiaj pod prysznicem aż szarpało, już myślałam że będę wymiotować 🙈 w pierwszej ciąży bardzo mnie muliło, ale nie wymiotowałam dużo, jedyne wymioty jakie miałam były właśnie w momencie wychodzenia spod prysznica 🙄 z jednej strony oczywiście było mi tak źle i to było okropne, ale z drugiej aż się popłakałam z radości, bo to może znak że wszystko dobrze z bobasem... Zrozumieć kobietę w ciąży 🤦 mąż ma mnie już dość 😁
Mój też... Jak słyszy moje jęki i zmartwienia to już nawet mi nie odpowiada. Zazdroszczę facetom tego optymizmu :) ale oni nigdy nie będą w ciąży więc nie rozumieją 🤣

Jak wychodzę na wizytę to mówię do swojego aby trzymał kciuki, a on "po co nam trzymać jak wiem że wszystko będzie dobrze?" Eh 😁
 
Mój też... Jak słyszy moje jęki i zmartwienia to już nawet mi nie odpowiada. Zazdroszczę facetom tego optymizmu :) ale oni nigdy nie będą w ciąży więc nie rozumieją 🤣

Jak wychodzę na wizytę to mówię do swojego aby trzymał kciuki, a on "po co nam trzymać jak wiem że wszystko będzie dobrze?" Eh 😁

Mój miał zawsze nerwy jak tylko coś zaczynałam gadać, że moze coś nie tak 😁 ale powiem Wam, że dla mnie to świętość, że taki jest i że sprowadza mnie szybko na ziemię, bo jakbyśmy tak oboje wszystko przeżywali to musiałabym być chyba na lekach uspokajajacych 😅
 
Dziewczyny a powiedzcie czy wy też macie ciągle taki słodki posmak w ustach?? Przyznam szczerze że bardzo mnie to irytuje, szczególnie wieczorem kiedy mam już umyte zęby i kładę się spać :( woda nie pomaga
 
Dziewczyny a powiedzcie czy wy też macie ciągle taki słodki posmak w ustach?? Przyznam szczerze że bardzo mnie to irytuje, szczególnie wieczorem kiedy mam już umyte zęby i kładę się spać :( woda nie pomaga
Słodki nie, ale ja np cokolwiek bym nie zjadła, to zaraz mam w paszczy tak.nieprzyjemnie, ze od razu musze leciec zęby myć. Taki paskudny posmak, piekacy jakby, fuuu. Umyje zrby, chwilę spokoj i za chwilę znow to samo. Także w międzyczasie ciągle zuje gumy (zwiekszona dawke gum polecam na zaparcia ;) )
 
reklama
Słodki nie, ale ja np cokolwiek bym nie zjadła, to zaraz mam w paszczy tak.nieprzyjemnie, ze od razu musze leciec zęby myć. Taki paskudny posmak, piekacy jakby, fuuu. Umyje zrby, chwilę spokoj i za chwilę znow to samo. Także w międzyczasie ciągle zuje gumy (zwiekszona dawke gum polecam na zaparcia ;) )

Ja bym nie dała rady gumy, na samą myśl o gumie do żucia mi niedobrze 😁
 
Do góry