reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Kurde, wyspałam się w dzień i usnąć nie mogę.. Z nudów zajrzałam do grudniowek 2020 i jakieś przerazenie mnie dopadło, bo widzę tam niepozytywne wiadomosci z badań prenatalnych.. I tak mnie zaczęła przerażać tą myśl o tych badaniach.. Bo każda z nas liczy, że u niej będzie ok, choć pewnie wszystkie zdajemy sobie sprawę, że różnie może być.. Ja nawet jeszcze terminu nie umówiłam, a już zaczynam trząść tylkiem [emoji55]
 
Kurde, wyspałam się w dzień i usnąć nie mogę.. Z nudów zajrzałam do grudniowek 2020 i jakieś przerazenie mnie dopadło, bo widzę tam niepozytywne wiadomosci z badań prenatalnych.. I tak mnie zaczęła przerażać tą myśl o tych badaniach.. Bo każda z nas liczy, że u niej będzie ok, choć pewnie wszystkie zdajemy sobie sprawę, że różnie może być.. Ja nawet jeszcze terminu nie umówiłam, a już zaczynam trząść tylkiem [emoji55]
ja się całą noc dziś budzę 😵. dlatego ja postanowiłam nie czytać, nie nakręcać się i jakoś spokojnie czekać. ja dziś albo jutro będę dzwonić się umawiać.
 
Dziewczyny powiedzcie mi bo sobie zaczynam wkręcać.... Czy bierzecie witaminy i coś jeszcze? Ja biorę tylko Femibion 1 czy bierzecie dodatkowo kwas foliowy itd?
 
Witam kochane kobitki z samego rana 😁
Widzę że nie tylko ja cierpię na bezsenność 😉 dziś pobudka przed 5 i już nie mogę zasnąć 🙈 na dworze szaro i ponuro nie wróży dobrej pogody
Trzymam kciuki za wszystkie dziś wizytujace 👊
Życzę miłego dnia 😘😘😘
 
Witam z samego rana dziś zaczynam 8 tydz jest to dla mnie tydzień zero pierwsza ciążę straciłam właśnie w 8 tyg jak go przeżyje to mam nadzieję że będzie dobrze. Wczoraj pisaliśmy o becikowym i ktoś pisać że jak oboje rodziców pracuje to się nie łapie na ten próg 1922zl ale mąż mi przypomniał że dzidziuś też już wchodzi w dochód więc dzieli się już na 3 jeśli ktoś nie ma więcej dzieci 😁 miłego i słonecznego dnia Wam życzę 😘
 
reklama
Do góry