reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Ja tam narazie nie myślę o wózku. Zacznę może w listopadzie. Ale napewno fotelik osobno kupię. Dla mnie ważne by rączka od wózka była obracana według potrzeb (przód - tył) i zmiana wysokości rączki. Pracowałam kilka lat jako niania i mam już wypatrzona opinie ;). Napewno 4 grube kółka i z uwagi na szczeniaka napewno wygodny "bagażnik" z łagodnym wejściem ;).

Ja narzekałam że za dobrze się czuje to od 19 już mi słabo było na spacerze z psem.
Jutro idę na pakiet badań na toxo itd. ale nie wiem czy mam tam różyczkę. Kojarzycie jaki jest skrót badania na różyczke?

Upiekłam dziś ciasto francuskie do tego budyń bez cukru i brzoskwinie. Miałam taką chcice na słodkie a muszę unikać więc to była taki środek by zaspokoić chcice. Dziś chodzą za mną frytki ale nie mam ani mrożonych ani ziemniaków. Jutro lecę kupić i będzie na obiad :D.

Jutro też idę sobie przestawić wizytę na ten piątek zamiast przyszły do gina. Zobaczymy czy się uda.
 
reklama
Też mam dziewczyny mdłości od samego rana. Ale mój lekarz mówi że to dobry oznak.

Ogólnie to mam ciągle stres , po ostatnim poronieniu . Każde iście do łazienki to strach czy nie zobaczę krwi.
Rzeczy i inne rzeczy do dzidzi będę kupować jak już będzie wiadomo że jest dobrze , że zagrożenie poronienia jest mniejsze .
 
A mnie dalej męczą 😥 te okropieństwa i ciągłe problem z tym jedzeniem u mnie to jest jakaś totalna masakra wczoraj rano mi smakował serek topiony a dziś ledwo zjadłam kanapkę. Już nie wiem co mam jeść na samych paluszkach długo nie pociągnę
Mam to samo :(. Już schudłam 3 kg, kręci mi się w głowie i nie mam siły wejść po schodach. W pierwszej ciąży trzymało mnie jakoś do 16 lub 17 tygodnia.
 
Bardziej 30.06 będę się stresować bo wtedy prenatalne nie miałam tych badan w poprzednich ciążach i nie wiem jak się nastawić psychicznie jak będzie coś nie tak 😞
Ja mam prenatalne 01.07 i tez się stresuje. Ja się nastawiam, ze będzie wszystko dobrze chociaż stres jest bo byłam w pomieszczeniu gdzie wykonane było rtg.
 
Ja dziś zaczęłam lekko krwawić, odczuwam ból taki jak podczas miesiączki. Pojechał do szpitala, pobrali mi krew, wzięli próbkę moczu i kazali wrócić do domu. Jutro mam mieć skan. Mam nadzieję, że to krwawienie po stosunku a nie poronienie. Zdarzyłam się dopiero przedstawić i naprawdę nie chce się z wami żegnać. Smutno mi ale cały czas mam nadzieję, że będzie dobrze.
 
A ja dziś trafiłam znowu na IP i od razu ( chyba że względu na korowirusa ) zostałam przyjęta na oddział. Dostałam silnego krwotoku. Bałam się że to najgorsze. Nadal zagrożenie jest. W macicy pełno krwi. Cieszę się że lekarz potraktował mnie poważnie. Ostatnio ciągle się coś dzieje i co tydzień jestem u lekarza. Już mnie biorą za jakąś wariatke. Ale wolalam pojechać niż nie i potem żałować albo jechać w nocy na wariata. Miłego wieczoru.
 
A ja przez te dzisiejsze frytki mam brzuch jak balon, wzdęcia i w ogóle czuję się mega ciężka, chyba siadły mi na żołądku 😭 ciągle czuję ten olej w sobie... Bleeee... Nigdy więcej nie tknę frytek smażonych w domu na głębokim oleju 🤢🤢🤢🤢 dziwię się jak mogłam to jeść.... 🙄🙄🙄
 
reklama
Do góry