reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Mi aplikacja pokazuje Preglife 5+0 i nie mam objawów.
W pierwszej ciąży wcześnie zaczęłam wymiotować, a teraz cisza.
Mam nadzieje, ze jutro zacznie się coś dziać to będę spokojniejsza.
Ja jestem w 6+1 i czuje sie tylko zmeczona i bola mnie piersi.
Dziwi mnie jednak ze mam juz troche brzuszka. Jest to moja pierwsza ciaza. Zawsze bylam szczuplutka.. jem tyle co zawsze... i nigdy nie bylam bardzi wysportowana.. a brzuszek jest juz troche widoczny.. w zadne spodnie juz sie nie dopinam. Bylam pewna ze dopiero w 3 miesiacu zaczyna cos widac.. ale czytalam ze bardzi duzo dziewczyn mialy juz brzuszek bardzo wczesnie. Ponoc zalezy to miedzy innymi od ilosci wody w plodzie.. i wiele innych.
 
Na pewno w koncu sie zacznie😃 ja tez jestem ciekawa kiedy mnie to dopadnie..
Cześć dziewczyny!
Nie mogłam sie doczekać pierwszych mdłości, wczesniej czułam tylko huśtawke nastrojów, ból piersi i dołu brzucha. No i... sie doczekałam. Dzisiaj po obiedzie mega mnie rozbolał brzuch, pobiegłam na kibelek i oczywiście = biegunka + wymioty. Nigdy nie czułam sie gorzej. Na szczęscie już mi przeszło i teraz sie czuje w miarę ok.
Dlatego wszystkie kobiety które wymiotują niemal codziennie i mają te słynne "mdłości" pozdrawiam serdecznie i trzymajcie sie cieplutko! Mam nadzieję że prędko do mnie nie wrócą... ;)

Ciąża według aplikacji to 6+2, przewidywany termin między 30.12.2020 a 04.01.2021
Niestety nie byłam jeszcze u lekarza bo obecnie jestem z partnerem w kwarantannie i kończymy ją dopiero 22.05.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, oraz te które tak bardzo pragną nimi zostać :) :*
 
Ja jestem w 6+1 i czuje sie tylko zmeczona i bola mnie piersi.
Dziwi mnie jednak ze mam juz troche brzuszka. Jest to moja pierwsza ciaza. Zawsze bylam szczuplutka.. jem tyle co zawsze... i nigdy nie bylam bardzi wysportowana.. a brzuszek jest juz troche widoczny.. w zadne spodnie juz sie nie dopinam. Bylam pewna ze dopiero w 3 miesiacu zaczyna cos widac.. ale czytalam ze bardzi duzo dziewczyn mialy juz brzuszek bardzo wczesnie. Ponoc zalezy to miedzy innymi od ilosci wody w plodzie.. i wiele innych.
Janw pierwszej ciazy mialam brzuszek okolo 20 tygodnia dopiero. W drugiej juz około 13 tygodnia ubieralam ciazowe spodnie. Bylo mi poprostu wygodnie, nic nie cisnęło.
 
Byłam dzisiaj na przyspieszonej wizycie , dostałam letrox na zbicie TSH a przy okazji USG i mam i ja swojego kropka😀
Ja jestem w 6+1 i czuje sie tylko zmeczona i bola mnie piersi.
Dziwi mnie jednak ze mam juz troche brzuszka. Jest to moja pierwsza ciaza. Zawsze bylam szczuplutka.. jem tyle co zawsze... i nigdy nie bylam bardzi wysportowana.. a brzuszek jest juz troche widoczny.. w zadne spodnie juz sie nie dopinam. Bylam pewna ze dopiero w 3 miesiacu zaczyna cos widac.. ale czytalam ze bardzi duzo dziewczyn mialy juz brzuszek bardzo wczesnie. Ponoc zalezy to miedzy innymi od ilosci wody w plodzie.. i wiele innych.
Ja jestem w 5+2 i to samo mam... myślałam że sobie coś wmawiam. Normalnie brzuch mi wydelo od góry. Mam te same objawy, tylko ból piersi i w sumie w nocy się co chwile budzę
 
Cześć dziewczyny!
Nie mogłam sie doczekać pierwszych mdłości, wczesniej czułam tylko huśtawke nastrojów, ból piersi i dołu brzucha. No i... sie doczekałam. Dzisiaj po obiedzie mega mnie rozbolał brzuch, pobiegłam na kibelek i oczywiście = biegunka + wymioty. Nigdy nie czułam sie gorzej. Na szczęscie już mi przeszło i teraz sie czuje w miarę ok.
Dlatego wszystkie kobiety które wymiotują niemal codziennie i mają te słynne "mdłości" pozdrawiam serdecznie i trzymajcie sie cieplutko! Mam nadzieję że prędko do mnie nie wrócą... ;)

Ciąża według aplikacji to 6+2, przewidywany termin między 30.12.2020 a 04.01.2021
Niestety nie byłam jeszcze u lekarza bo obecnie jestem z partnerem w kwarantannie i kończymy ją dopiero 22.05.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, oraz te które tak bardzo pragną nimi zostać :) :*
Ja w każdej ciazy wymiotowalam moze z 3 razy, ale mdliło mnie najbardziej wieczorami. Nie moglam tez otworzyć lodowki- pomieszane zapachy zle na mnie dzialaly.
 
Ja jestem według aplikacji w 6 tygodniu. Na początku było straszne zmęczenie i senność, nadal w zasadzie jest, cały czas czuje rozciąganie i lekkie skurcze, a ostatnio mam mocniejsze mdłości. No i oczywiście powiększone piersi i ból brodawek. Taki już nasz urok 🙊
 
Janw pierwszej ciazy mialam brzuszek okolo 20 tygodnia dopiero. W drugiej juz około 13 tygodnia ubieralam ciazowe spodnie. Bylo mi poprostu wygodnie, nic nie cisnęło.
Ja sie ciesze ze chociaz pagoda dopisuje.. bo mozna wyjsc w sukience na luzie pospacerowac. Juz zadne spodnie mi sie nie dopinam 😂
 
reklama
Do góry