reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

We wtorek bede miec pobierana cytologie.. tak jak wkladam paluchem luteine, to wyczuwam ze szyjke mam nisko i mega twarda jest.. rano jest dosc wysoko,gdy troche pochodze jest nisko.. dziwne nie?
Oj kochana nie znam się na szyjkach niestety. Ale podobno u niektórych kobiet podnosi się dopiero po paru tygodniach wysoko. A kiedy będziesz rozmawiała z lekarzem żeby rozwiał wątpliwości ?
 
reklama
Straszny mam ten dzisiejszy dzień.. Nie dość, że mnie mdli, to jeszcze czuje lekkie skurcze i wszystko się rozciąga :/ Na dodatek przejmuje się jutrzejszą betą więc tym bardziej nie mam już co ze sobą zrobić. Przespałam już dzisiaj chyba pół dnia :/ A wy jak się czujecie?😊
 
Straszny mam ten dzisiejszy dzień.. Nie dość, że mnie mdli, to jeszcze czuje lekkie skurcze i wszystko się rozciąga :/ Na dodatek przejmuje się jutrzejszą betą więc tym bardziej nie mam już co ze sobą zrobić. Przespałam już dzisiaj chyba pół dnia :/ A wy jak się czujecie?😊
U mnie dziś nawet niezle, starałam się nie robić drzemki, bo potem ciężko mi się zasypia. Tradycyjnie brzuch mnie pobolewa, ale da się wytrzymać.
 
Witam mamusie.. 🥰 26 kwietnia zrobilam test. Wyszedl piekny pozytywny. Dzis jestem juz 6+1 tygodni. Wyliczony porod na 2 stycznia. Tak wiec beda swieta dosyc stresujace. 😂😂
20200426_192134.jpg
 
Straszny mam ten dzisiejszy dzień.. Nie dość, że mnie mdli, to jeszcze czuje lekkie skurcze i wszystko się rozciąga :/ Na dodatek przejmuje się jutrzejszą betą więc tym bardziej nie mam już co ze sobą zrobić. Przespałam już dzisiaj chyba pół dnia :/ A wy jak się czujecie?😊
Dzis strasznie , mdli mnie, slabo mi,duszno,goraco/zimno.. masakra 😕😒
 
Mi aplikacja pokazuje Preglife 5+0 i nie mam objawów.
W pierwszej ciąży wcześnie zaczęłam wymiotować, a teraz cisza.
Mam nadzieje, ze jutro zacznie się coś dziać to będę spokojniejsza.
 
Mi aplikacja pokazuje Preglife 5+0 i nie mam objawów.
W pierwszej ciąży wcześnie zaczęłam wymiotować, a teraz cisza.
Mam nadzieje, ze jutro zacznie się coś dziać to będę spokojniejsza.
Na pewno w koncu sie zacznie😃 ja tez jestem ciekawa kiedy mnie to dopadnie..
 
reklama
Do góry