reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja jestem w 6+1 i czuje sie tylko zmeczona i bola mnie piersi.
Dziwi mnie jednak ze mam juz troche brzuszka. Jest to moja pierwsza ciaza. Zawsze bylam szczuplutka.. jem tyle co zawsze... i nigdy nie bylam bardzi wysportowana.. a brzuszek jest juz troche widoczny.. w zadne spodnie juz sie nie dopinam. Bylam pewna ze dopiero w 3 miesiacu zaczyna cos widac.. ale czytalam ze bardzi duzo dziewczyn mialy juz brzuszek bardzo wczesnie. Ponoc zalezy to miedzy innymi od ilosci wody w plodzie.. i wiele innych.
Wiesz, ja też jestem w pierwszej ciąży i 6+2 z OM wiec bardzo podobny czas. Też czuje że brzuch jest wiekszy i mam problem ze spodniami, wiec nie jesteś sama :)
Czytałam że może to być przez wzdęcia często występujące w ciąży i u mnie to chyba sie zgadza, chociaż czuję sie delikatnie "rozepchana" rownież na dole :)
 
reklama
Wiesz, ja też jestem w pierwszej ciąży i 6+2 z OM wiec bardzo podobny czas. Też czuje że brzuch jest wiekszy i mam problem ze spodniami, wiec nie jesteś sama :)
Czytałam że może to być przez wzdęcia często występujące w ciąży i u mnie to chyba sie zgadza, chociaż czuję sie delikatnie "rozepchana" rownież na dole :)
Tez slyszalam o wzdeciach.. ale jestem prawie pewna ze to mnie nie doryczy.. ogolnie ciesze sie ze cos juz widac. Bardziej mi to pomaga przyjac do swiadomosci ze to naprawde sie stalo... jestem w ciazy.. 🥰🥰
 
Ja w każdej ciazy wymiotowalam moze z 3 razy, ale mdliło mnie najbardziej wieczorami. Nie moglam tez otworzyć lodowki- pomieszane zapachy zle na mnie dzialaly.
A ja właśnie nic, perfumy, jedzenie, lodówka, nawet śmieci - żaden zapach nie robi na mnie specjalnie jakiegoś wrażenia wiec dlatego w sumie tak wyczekiwałam tych mdłości, czy wszystko jest ok
 
20200510_221000.jpg
 
Dziewczyny od którego tygodnia idziecie na zwolnienie i kiedy informację o ciazy przekazujecie pracodawcy?
Ja poszłam od razu jak się dowiedziałam o ciąży 4+6 właśnie ze względu na stres związany z planami sprzedażowymi i bezpośrednim kontaktem z klientem non stop.
 
Dziewczyny czy was też tak bardzo bolą piersi? Nie mogę spać po nocach, nie wspomnę już o przewracaniu się na drugi bok... Żadnych innych objawów nie mam właśnie oprócz bólu :sad: na dzień dzisiejszy 5+6
 
Dziewczyny czy was też tak bardzo bolą piersi? Nie mogę spać po nocach, nie wspomnę już o przewracaniu się na drugi bok... Żadnych innych objawów nie mam właśnie oprócz bólu :sad: na dzień dzisiejszy 5+6

Ja mam na szczęście tylko wrażliwe brodawki, a piersi bolą dopiero przy dotykaniu. Da się wytrzymać 😊 Ale za to mam znowu inne dolegliwości, które są uporczywe. Lecę na 6 zrobić betę, oby wszystko było ok🙊
 
reklama
Ja już po becie dzisiaj. Pracuje w szpitalu więc jest prościej. Trzymajcie kciuki, A Ja trzymam za Was. U Mnie dolegliwości to przede wszystkim piersi i bóle podbrzusza. Mdłości od czasu do czasu głównie wieczorem. Ale mam już dwójkę Dziewczynek 13 i 9 lat więc wiem jak to już jest. Pozdrawiam Dziewczynki ☺😘😍
 
Do góry