reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Witamy Cię Serdecznie. Witam również inne kobietki .
Od piątku nie odzywałam się ale po prostu opadam z sił. Jak tak dalej pójdzie to walne gdzieś pod drzewem drzemke. Nie mogę w ogóle spać w nocy. W dzień bym spala non stop ale nie mogę mam już jedno dziecko ( dwoje plus partner :) )
Jak tam u was ?
Wszystko ok ?
A czemu nie możesz tak spać po nocach? Oj to niedobrze, że nie możesz się wyspać 🤗 ja się świetnie czuję na razie ☺️
 
reklama
Dzień dobry Kobietki!
Byłam w mamach grudniowych, ale po wszystkich objawach ciazowych przyszedł okres więc niestety przepadło. Staraliśmy się dwa lata w sumie podchodząc na luzie, uda się to się uda, nie to trudno zrobimy badania. Kończymy budowę domu więc nie bardzo był na to czas, aż tu dziś w 37 dniu cyklu postanowiłam zrobić test bo wcześniej się bałam żeby znowu się nie rozczarować, więc poszliśmy, kupiliśmy i poszłam zrobić bez większych nadziei. Oczywiście, patrzę nic tylko jedna kreska, aż tu nagle pojawił się cień cienia. Takie nieprawdopodobne szczęście dziś nas spotkało biorąc pod uwagę, że mój Mąż ma stwierdzoną mała ruchliwość plemników. Tak to cud się stał. Czy przyjmiecie Mnie do swego grona? Pozdrawiam ☺🤗
Super😀gratulacje 😀
 
Hej dziewczyny. Dziś z rana robiłam pink super czuły i wyszedł ujemny. Co prawda jeszcze dwa dni do okresu ale sądzę, że gdyby miało coś wyjść to na tym super czułym by chyba było. Więc żegnam się z Wami. Dziękuję Wam za wsparcie i życzę aby ciążę przebiegały książkowo. Trzymam za Was i Wasze kropeczki mocne kciuki.
 
Hej dziewczyny. Dziś z rana robiłam pink super czuły i wyszedł ujemny. Co prawda jeszcze dwa dni do okresu ale sądzę, że gdyby miało coś wyjść to na tym super czułym by chyba było. Więc żegnam się z Wami. Dziękuję Wam za wsparcie i życzę aby ciążę przebiegały książkowo. Trzymam za Was i Wasze kropeczki mocne kciuki.
Zrob w dniu spodziewanej miesiączki albo po jak nie przyjedzie, ja plamiłam W 19 dc 3 dni bolal mnie brzuch i znowu zaczal Mnie boleć a mam dwa dni do miesiączki eh
 
Dziewczyny nie dalam rady i pojechalam do apteki po testy i zobaczcie same, wyglada na to ze beta rosnie😍 uffff
 

Załączniki

  • 20200510_182655.jpg
    20200510_182655.jpg
    372,7 KB · Wyświetleń: 120
  • 20200510_185523.jpg
    20200510_185523.jpg
    462,4 KB · Wyświetleń: 122
We wtorek bede miec pobierana cytologie.. tak jak wkladam paluchem luteine, to wyczuwam ze szyjke mam nisko i mega twarda jest.. rano jest dosc wysoko,gdy troche pochodze jest nisko.. dziwne nie?
 
reklama
Do góry