reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

No i nie wytrzymałam, zapisałam się na czwartek na 16.30 bo nie wysiedzę tak na szpilkach do przyszłego tygodnia. Mam nadzieję, że coś będzie w tym pęcherzyku bo oszaleje, niby będzie już 7+2 z om, ale teraz jak was czytam to boję się, że będzie pusto... Znowu mam taki gorszy dzień, wszystko śmierdzi, muli, brzuch boli i ciągnie, już sama nie rozróżniam czy to kwestie jelitowe czy kobiece ;) Chociaż najdziwniejsza dziś to była kropla płynu (bo na mleko to za wcześnie) z prawego sutka. Serio odbije mi niedługo 🤪
 
reklama
No i nie wytrzymałam, zapisałam się na czwartek na 16.30 bo nie wysiedzę tak na szpilkach do przyszłego tygodnia. Mam nadzieję, że coś będzie w tym pęcherzyku bo oszaleje, niby będzie już 7+2 z om, ale teraz jak was czytam to boję się, że będzie pusto... Znowu mam taki gorszy dzień, wszystko śmierdzi, muli, brzuch boli i ciągnie, już sama nie rozróżniam czy to kwestie jelitowe czy kobiece ;) Chociaż najdziwniejsza dziś to była kropla płynu (bo na mleko to za wcześnie) z prawego sutka. Serio odbije mi niedługo 🤪
Ja myślę że nie ma się co martwić na zapas. Skoro objawy ciążowe się utrzymują to znaczy, że jest w porządku :)
 
No i nie wytrzymałam, zapisałam się na czwartek na 16.30 bo nie wysiedzę tak na szpilkach do przyszłego tygodnia. Mam nadzieję, że coś będzie w tym pęcherzyku bo oszaleje, niby będzie już 7+2 z om, ale teraz jak was czytam to boję się, że będzie pusto... Znowu mam taki gorszy dzień, wszystko śmierdzi, muli, brzuch boli i ciągnie, już sama nie rozróżniam czy to kwestie jelitowe czy kobiece ;) Chociaż najdziwniejsza dziś to była kropla płynu (bo na mleko to za wcześnie) z prawego sutka. Serio odbije mi niedługo 🤪
Wszystko będzie dobrze :) U mnie też pewnie 6-7 tydzień i czuję się tak samo (poza opcją z mlekiem:)
 
Dobrze pamiętam że ty masz ten sam czas ciąży co ja? Dziś 6+1? Jak tam się czujesz? Koedy wizyta?
Dziś miałam o 14.30 weszłam. Jest zarodek, jest bijące serduszko ale jeszcze nie słychać ani nie wiem ile uderzeń na minutę. Wg USG 6+0. U niego wizyta dopiero za miesiąc. A 10.06 mam u gina na NFZ. A Ty kiedy wizytujesz?
 
Hej (7tydz4dzień)
Pierwsza wizyta w 5 tygdniu - pęcherzyk 4x4,3. Wczoraj 01.06 druga wizyta 7tydz - pęcherzyk 13x10x6mm - jednak brak jest pęcherzyka żółtkowego oraz brak akcji serca. Nie mam żadnego plamienia ani jakiś bardzo dużych bóli brzucha, myślę że rzaczej jest wszytsko w normie. Na wizycie otrzymałam wiadomość ze jest to raczej pusty pęcherzyk oraz skierownie do szpitala na łyżeczkowanie...
Jest to dla mnie bardzo trudny czas bo bardzo się cieszyłam z swojej pierwszej ciąży w którą zaszalam "za pierwszym razem"
Naczytałam się sporo na ten temat... i widzę że są również sytuacje dziewczyn gdzie serce bobasa zaczyna bić później w 8 czy 9 tygodniu.. co sądzicie na ten temat?
W piątek idę do innego lekarza aby upewnić się że moja pani dr się nie myli(lub myli)... za tydzien w poniedziałek znów wizyta u Pani prowadzącej. Jeśli się nic nie zmieni czeka mnie najgorsze.
Sądzę że rozmiar pęcherzyka jest jeszcze za mały żeby uznać go za puste jajo płodowe.
 
Hej.

Bo ze podziwiam ile Wy możecie spać. Ja śpię 6 godzin dziennie i to z 2/3 przerwami na karmienie. W dzień nie ma opcji na drzemkę... dzisiaj jestem.ledwk przytomna. Odstawiłam kawę, bo odkryłam, że to przez nią mam takie straszne mdłości i wymiotuje. Dzisisj czuje się pod tym względem dobrze.

Co do wagi, to ja jestem na 0. Jem strasznie dużo i ciągle jestem głodna, też myślę, że to przez karmienie piersią, rak jak napisała którąś z Was, przepraszam nie pamiętam nicku.

Ja w tej chwili jestem.na zaległym.urlopie wypoczynkowym. W przyszły poniedziałek mam wizytę i biorę od razu zwolnienie. Ja tam się nie oglądam ma innych. Nikt za mnie nie poniesie konsekwencji jeśli stanie się coś złego, bo będę chciała się przypodobać innym. Takie nasze kobiece prawo. Mamy prawo siedzieć za przeproszeniem.na dupie kilka miesięcy. Przychodzi czas na założenie rodziny i każdy pracodawca zdaje sobie z tego sprawę.

A w jakim wieku masz dziecko? Planujesz potem tandem? Ja karmiłam 25 miesięcy i w sumie syn sam się odstawił :-) teraz ma 3,5 roku niecałe.

Ja mam wahania, raz rozpiera mnie energia i mogłabym góry przenosić, a raz nie mam na nic siły i najchętniej bym spala... W nocy z kolei źle śpię... Budzę się i nie mogę spać... W pierwszej ciąży miałam tak samo. Dodam że nigdy nie mam problemów ze snem właśnie z wyjątkiem pierwszej ciąży i teraz zapowiada się podobnie...
 
Już usg przez brzuch ? Było wszystko ładnie widać.? W którym tyg już jesteś ?
Myślałam ze usg brzuszne można robić po 10tyg 🙈🤷🏼‍♀️
Dzisiaj 9+0 , tak było widać może nie jakoś w super jakości ale co trzeba czyli bijące serduszko i ruszająca się dzisiaj była widoczna😀
Dziewczyny czy macie już termin badań prenatalnych ? ja mam 29.06 ktoś idzie "ze mną"?😄
Ja mam troszkę później 6 lipca
 
reklama
Dziś miałam o 14.30 weszłam. Jest zarodek, jest bijące serduszko ale jeszcze nie słychać ani nie wiem ile uderzeń na minutę. Wg USG 6+0. U niego wizyta dopiero za miesiąc. A 10.06 mam u gina na NFZ. A Ty kiedy wizytujesz?
To super, czyli wszystko ok ❤️
Ja jutro 😬 i nie wiem czy z z tego stresu się dziś tak źle czuje czy z powodu ciąży 🤔
 
Do góry