reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

A W koperniku jak jest z poradami rodzinnymi? Testy w ogóle robią?
Ja już znam ujastek dlatego tam się zdecydowałam. No i te wizyty na oddziale noworodków mają.
Ja pod cesarkę jestem prowadzona więc nie wiem jak jest z rodzinnymi. Po 3 cesarkach nie mogłam rodzic siłami natury. Wiem, że nie ma odwiedzin osób trzecich. Męża wyganiają pod drzwiami jak da torbę i witają przy wypisie na bramie z nosidełkiem. Trochę to smutne... ale trzeba wytrzymać.
 
reklama
Hej dziewczyny. Moja córeczka Emilka przyszła na świat przez CC dziś o godzinie 9.45. 56cm, 3720g. Urodzona w 38+5.
Ja bardzo ciężko zniosłam cesarkę. Oszczędzę Wam szczegółow, bo wiele z Was to czeka, są nie chcę, żebyście się stresowały, bo u Was na pewno obędzie się bez atrakcji [emoji6]
Gratulacje ale duża dziewczyna
 
Hej dziewczyny. Moja córeczka Emilka przyszła na świat przez CC dziś o godzinie 9.45. 56cm, 3720g. Urodzona w 38+5.
Ja bardzo ciężko zniosłam cesarkę. Oszczędzę Wam szczegółow, bo wiele z Was to czeka, są nie chcę, żebyście się stresowały, bo u Was na pewno obędzie się bez atrakcji [emoji6]
Najwazniejsze ze juz masz ja przy sobie 🥰
I ze po wszystkim. Obys szykciutko wrocila do siebie. Ale rzeczywiscie jak dotad chyba najwieksza dzidzia nam sie urodzila 😁😍
Gratulacje
 
Dziewczyny kupujecie może inhalator dla dziecka? I macie coś do polecenia?
Ja mam kupowalam dla syna i szczerze to nie wyobrazam sobie juz go nie miec.
Wszyscy w domu z niego korzystamy.
Nie znam sie za bardzo ale ja kupowalam na szybko w media markt firmy beurer IH21.
Korzystam z niego juz ponad 3 lata i jak dla mnie jest dobry. Nie mam porownania z innymi bo to moj pierwszy.
 
dziewczyny ja nadal nie mam fotelika. Doradźcie jakiś tani i bez bazy, Myślałam nad cybex aton lub maxi cosi citi, wiecie coś może na ich temat ?
 
reklama
Kurcze dziewczyny bylam wlasnie siku i zobaczylam w kibelku i na papierze krew znaczy sie takie bardzo rzadkie rozowe teraz widze na wkladce ze mam browowe lekko. Juz z automatu wszystko mnie boli 😂
 
Do góry