reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Bol taki jak na okres i krzyz tez boli. Ale to glownie jak leze to bardziej to czuje. I cala pochwa
Może pojedź na IP ? Mi też krew leciała, ale nie bolało mnie nic, więc nie jechałam do szpitala.
Teraz za to mam takie objawy jak ból okresowy i krzyża, brzuch się cały spina, ale nie ma ani krwi ani wód, więc podejrzewam że nic się nie dzieje.
 
Może pojedź na IP ? Mi też krew leciała, ale nie bolało mnie nic, więc nie jechałam do szpitala.
Teraz za to mam takie objawy jak ból okresowy i krzyża, brzuch się cały spina, ale nie ma ani krwi ani wód, więc podejrzewam że nic się nie dzieje.
Wstrzymam sie jeszcze zobacze czy bedzie sie cos nasilalo czy moze ustapi. Boje sie, ze mnie niepotrzebnie tam zatrzymaja.
 
reklama
Do góry