reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Wiem co czujesz bo ja juz to przerabialam 4 razy a teraz bedzie 5 raz i tez juz raczej na dłużej lub bd cc tez mam skurcze bol brzucha miednicy nie wiem co z ta szyjka czy to dalej idzie i te poty tragedia trzymaj się tam a do ktorego tyg chca trzymac?

Ja leżę juz 9 dzień tutaj. Doktor skierował mnie na sterydy na rozwój płucek i zostawił ze skracajaca się szyjka, powiedział ze do 33 tygodnia musimy wytrzymać dzisiaj jest 32+0 wiec jeszcze tydzien i nie wywiozą nas ciul wie gdzie. Wiem tylko tyle ze na święta powinnismy być juz w domu. Myśle ze on mnie wypuści jeszcze na 2 tygodnie
 
reklama
Wczoraj wzięłam się za wyprawkę, a dzisiaj jestem w szpitalu na obserwacji bo mam złe wyn
Ja leżę juz 9 dzień tutaj. Doktor skierował mnie na sterydy na rozwój płucek i zostawił ze skracajaca się szyjka, powiedział ze do 33 tygodnia musimy wytrzymać dzisiaj jest 32+0 wiec jeszcze tydzien i nie wywiozą nas ciul wie gdzie. Wiem tylko tyle ze na święta powinnismy być juz w domu. Myśle ze on mnie wypuści jeszcze na 2 tygodnie
To ja ide za tydz w skonczonym 33+1i juz mam zostac na obserwacji jak dotrwam a sterydow nie dawali
 
Ja leżę juz 9 dzień tutaj. Doktor skierował mnie na sterydy na rozwój płucek i zostawił ze skracajaca się szyjka, powiedział ze do 33 tygodnia musimy wytrzymać dzisiaj jest 32+0 wiec jeszcze tydzien i nie wywiozą nas ciul wie gdzie. Wiem tylko tyle ze na święta powinnismy być juz w domu. Myśle ze on mnie wypuści jeszcze na 2 tygodnie
Nie chce straszyć ale moga nie wypuścić..u mnie niby inna sytuacja a za kazdym razem jest problem teraz to juz podejrzewam ze tym bardziej bo to juz strach w kazdej chwili mozemy ur
 
reklama
Do góry