reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Nie biore bo mnie tak brzuch bolal ze az mnie skrecalo z jedzeniem u mnie slabo znow wrocily wymioty ja malo co wstaje takze mi nikt nic nie zrobi i nie przyniesie
A próbowałaś może Floradix taki syrop z żelazem? Jest naturalny, z owoców, bardzo dobrze się przyswaja. Ja piłam go przed ciaza i ładnie mi wyniki poprawił, bo miałam niskie żelazo. O tabletkach słyszałam właśnie, że często boli brzuch od nich. Ja mialam krew wczoraj badana i jak wyjdzie anemia, to będę piła raczej ten syrop mimo, że położna przepisuje zawsze tabletki i leki na receptę dla ciążowych w UK są za darmo, to wolę kupić syrop, który jest sprawdzony. Jest bez recepty, dostępny w Polsce.
 
A próbowałaś może Floradix taki syrop z żelazem? Jest naturalny, z owoców, bardzo dobrze się przyswaja. Ja piłam go przed ciaza i ładnie mi wyniki poprawił, bo miałam niskie żelazo. O tabletkach słyszałam właśnie, że często boli brzuch od nich. Ja mialam krew wczoraj badana i jak wyjdzie anemia, to będę piła raczej ten syrop mimo, że położna przepisuje zawsze tabletki i leki na receptę dla ciążowych w UK są za darmo, to wolę kupić syrop, który jest sprawdzony. Jest bez recepty, dostępny w Polsce.
Ja biorę floradix w tabletkach, bo syropkow nie lubię i faktycznie jest świetny, w dodatku dla wegetarian, więc idealny dla mnie. Tylko tabletki muszę zawsze zamawiać, bo nie mają ich na stanie.
 
A próbowałaś może Floradix taki syrop z żelazem? Jest naturalny, z owoców, bardzo dobrze się przyswaja. Ja piłam go przed ciaza i ładnie mi wyniki poprawił, bo miałam niskie żelazo. O tabletkach słyszałam właśnie, że często boli brzuch od nich. Ja mialam krew wczoraj badana i jak wyjdzie anemia, to będę piła raczej ten syrop mimo, że położna przepisuje zawsze tabletki i leki na receptę dla ciążowych w UK są za darmo, to wolę kupić syrop, który jest sprawdzony. Jest bez recepty, dostępny w Polsce.
Jutro kupie i spróbuję
 
reklama
Dziewczyny a w co się pakujecie ? Walizka czy torba, jakie wymiary ?
Bierzecie coś więcej do szpitala niż jest w wytycznych, bo wiecie, że wam się przydało?
Ja dostałam radę żeby obowiązkowo wziąć ze sobą czopki, podobno ratują życie po CC 🤣
 
Do góry