reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

No on chciał mi w polowie grudnia dac ale teraz niewiadomo
nie dotrwasz? Szczerze mam tylko jedną znajomą, która normlanie w 40 tc urodziła naturalnie bliźniaki, więc nie wiem jak bradzo są to problemowe ciąże. U ciebie dochodzi jeszcze obumarcie jednego z płodów, więc pewnie jest jeszcze gorzej.

Poki co szyjka zamknieta za tydz mam usg i mam miec mierzona na usg jak wyjdzie.
Skoro teraz masz tak krótką szyjkę, to wątpię żeby się wydłużyła, prowadzący nie może ci założyć pessara, albo dać skierowanie do szpitala na szew ?
 
reklama
nie dotrwasz? Szczerze mam tylko jedną znajomą, która normlanie w 40 tc urodziła naturalnie bliźniaki, więc nie wiem jak bradzo są to problemowe ciąże. U ciebie dochodzi jeszcze obumarcie jednego z płodów, więc pewnie jest jeszcze gorzej.


Skoro teraz masz tak krótką szyjkę, to wątpię żeby się wydłużyła, prowadzący nie może ci założyć pessara, albo dać skierowanie do szpitala na szew ?
Szwu się w tak zaawansowanej ciąży nie zakłada, bo można łatwo przebić jajo płodowe. Limit jest chyba do 24tc. Pessar a może progesteron dopochwowo? Też zatrzymuje skracanie.
 
nie dotrwasz? Szczerze mam tylko jedną znajomą, która normlanie w 40 tc urodziła naturalnie bliźniaki, więc nie wiem jak bradzo są to problemowe ciąże. U ciebie dochodzi jeszcze obumarcie jednego z płodów, więc pewnie jest jeszcze gorzej.


Skoro teraz masz tak krótką szyjkę, to wątpię żeby się wydłużyła, prowadzący nie może ci założyć pessara, albo dać skierowanie do szpitala na szew ?
Przy blizniakach to nic nie da zaczynam 32 tydz no ja akurat nie leżę cala ciaze tylko robię blizniaki ogolem rodza sie roznie od 30-37tyg
 
nie dotrwasz? Szczerze mam tylko jedną znajomą, która normlanie w 40 tc urodziła naturalnie bliźniaki, więc nie wiem jak bradzo są to problemowe ciąże. U ciebie dochodzi jeszcze obumarcie jednego z płodów, więc pewnie jest jeszcze gorzej.


Skoro teraz masz tak krótką szyjkę, to wątpię żeby się wydłużyła, prowadzący nie może ci założyć pessara, albo dać skierowanie do szpitala na szew ?
Tak ja mam bardzo problemowa ta ciążę duzo komplikacji itak cud ze to juz ten tydz mam nadzieje ze jeszcze z 2 tyg dam rade nie wiem czy ze spojeniem lonowym tez nic nie mam bo boli nie moge sie nawet przekręcić na bok jak śpię,bo boli.
 
reklama
Przy blizniakach to nic nie da zaczynam 32 tydz no ja akurat nie leżę cala ciaze tylko robię blizniaki ogolem rodza sie roznie od 30-37tyg
Tego akurat Aguś zrozumieć nie mogę, dlaczego się bardziej nie oszczędzasz tylko robisz i robisz, nie odbieraj tego źle, bo to nie jest atak z mojej strony, po prostu masz taką sytuację, a nie inna.. Że bardzo się martwię i mocno sciskam kciuki zeby wszystko dobrze się skończyło 💞
 
Do góry