reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Tez myślałam ze to spojenie ale fizjoterapeuta od razu na wstępie powiedział, ze mamy taki ucisk i dlatego boli. Wiec przypuszczam, ze przy rozejściu spojenia się nawet nie chodzi a jak juz cos to ledwo. U mnie po jednej wizycie było lepiej na chwile, teraz się nie dostałam przed szpitalem ale jak tylko wyjdę to od razu się zapisze jeszcze mam nadzieje przed porodem chociaż raz uda mi się iść 🙏🏻
No ja ledwo chodzę i z takim bolem jakby mialo mi odpasc.
 
Masz rację, żadna gwarancja. Z resztą bliźniaki to bliźniaki, wiadomo, że urodzą się wcześniej. Z 1cm szyjka można jeszcze trochę wytrzymać, zwłaszcza, że jest zamknięta, a tu już 8 miesiąc, więc będzie dobrze, dadzą sobie radę :)
Lekarz tez tak mowi ze jeszcze tydz dwa tylko mam lezec i musza mi podac sterydy
 
Ja po wizycie u gin.
Dzis 30+5 i mala wazy 1550, przeplywy ok.
Jak bylam w szpitalu to robili mi posiew tlenowy wymazu z kanalu szyjki macicy (nie znam sie na tym) i wyszedl dodatni. Gin powiedziala ze jak urodze to podadza mi antybiotyk.
 
reklama
Do góry