reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej, co tu tak cicho ? Jak samopoczucia ? Ja juz po pobraniu wymazu na covid. Minimum 48h na wynik trzeba czekać 😒 ciekawa jestem czy cos tam znajda.

Wczoraj szwagierka mi powiedziała ze u Nas na jednym szpitalu położna która pracuje jej powiedziała ze noworodki leżą z covidami 😳 ze się zarażają .... powiem Wam, ze jestem przerażona 😢😢
Dlatego nauczyłam się w tej ciazy nie słuchać co ktoś tam od kogoś znajomy mówi. Później tylko stres.. A jak Cię to niepokoi to zadzwoń do szpitala i zapytaj.
Swoją drogą szpitale to w ogóle miejsca różnych zakażeń. Mój syn złapał na oddziale noworodków cytomegalie..
 
reklama
Moja wizyta się niestety nie odbyła dzisiaj. Przesunęli na piątek. Nie powiem, troszkę jestem zawiedziona bo bardzo chciałam zobaczyć moją malutką :)
 
reklama
Do góry