reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dzień dobry Dziewczyny 😊
U mnie dziś pogoda straszna, pada od rana, ale mam nadzieję, że dzięki temu wezmę się za sprzątanie dziś 😁
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dziś 🤞🤞 i oczywiście czekam na relację. 🥰
Dobrego dnia 🌤
 
reklama
Część dziewczynki, u mnie nad ranem przeszła burza obudziła mnie i już po spaniu a jestem taka zmęczona że nie wiem jak przetrwam dzień w pracy😟 miłego dnia wszystkim i oczywiście kciuki za dobre wieści z wizyt🙂
 
Kalendarz wizyt:
2.07
@Lebiooda 9:30 wizyta;
@Mixme92 10:45 wizyta;
@Anqua81 15:00 wizyta;
@M@lly 15:40 wizyta;
@kartkao 17:30 wizyta;
@Mamolka1 wizyta;
@Doti365 usg prenatalne;
@mi1979 wizyta;

3.07
@Ann91 9:30 wizyta;
@Ola1994 9:45 usg prenatalne;
@Karoola2021 13:30 usg prenatalne;
@Sheila 15:20 usg prenatalne;
@gruszka1007 usg prenatalne;
@Kasia. band 16:00 wizyta;

6.07
@Kelikla 8:30 usg prenatalne;
@Olimpia123 9:30 wizyta;
@Klaudiaxx 11:40 usg prenatalne;
@Sheila 15:50 wizyta;
@Rosefingered 17:00 wizyta;
@lenaDTR wizyta;


7.07
@klucha09 9:00 wizyta;
@Tangerine 11:15 wizyta;
@anusiaanusia 12:30 wizyta;
@Kundlica 13:10 usg prenatalne;
@topka55 16:30 usg prenatalne;
@Ana_84 wizyta;

8.07
@D4ri4 8:00 usg prenatalne;
@Rafi99 9:30 wizyta;
@MaagdaB 9:30 wizyta;
@JaMama1621 usg prenatalne;
@Kocia90 wizyta;

9.07
@Zuza30 10:15 usg prenatalne;
@Beczulinda 10:45 wizyta;
@AnMil 18:30 wizyta;

10.07
@JoannaMB wizyta;
@Smerfetka_em wizyta;
@mi1979 usg prenatalne;

11.07
@Laura_T 9:00 usg prenatalne;

13.07
@MaagdaB 8:00 usg prenatalne;
@ania.1982 8:30 usg prenatalne;
@AtenaSA 14:20 usg prenatalne;
@Smerfetka_em 16:20 usg prenatalne;
@Elka1306 18:15 wizyta;
@malwa882 usg prenatalne;

14.07
@Kelikla 9:00 usg prenatalne;
@Kelikla wizyta;
@Klaudiaxx 17:00 wizyta;
@KajaP1992 usg prenatalne;

15.07
@Anqua81 10:10 usg prenatalne;
@D4ri4 12:00 wizyta;
@daria_daria 15:20 wizyta;
@marmolada90 16:30 usg prenatalne;

16.07
@inkaby 10:15 wizyta;
@Ewa1424 11:30 usg prenatalne;
@Anqua81 15:00 wizyta;
@Andzia115 16:00 wizyta;
@magda9104 17:00 usg prenatalne;
@inkaby wizyta;
@ewunia1593 wizyta;
@justa_w wizyta;

17.07
@M@lly 11:00 usg prenatalne
@Monka95 usg prenatalne;

18.07
@Mixme92 usg prenatalne;

20.07
@Olimpia123 9:00 usg prenatalne;
@Iwona3001 usg prenatalne;

21.07
@M@lly 14:00 wizyta;

@Pawlinka82 wizyta;

23.07
@ania.1982 10:15 wizyta;

27.07
@Patka0000

28.07
@malwa882 wizyta;
 
Witam styczniowe mamy😃, ale śniły mi się pierdoły chyba obudziłam się bardziej zmęczona niż wypoczęta ratowałam rannych ludzi na imprezie🤕, u mnie dzisiaj pogoda jeszcze ładna, teraz pije kawę, a później wezmę sie za sprzątanie mam przynajmniej taki plan 😉 życzę udanych wizyt 😁
 
Czyli trzeba teraz zaszaleć, bo potem dzieciaki już nie dadzą nam wprowadzać swoich wizji. :wink:



Ja też sie tego boje, że nie zdążę. Wolałabym też nie łazić po sklepach budowlanych i meblowych pod koniec ciąży z wielkim brzuchem. Mam nadzieję, że do końca października będzie większość rzeczy ogarnięta.


Właśnie zjadłam pizzę taką domową i nie wiem czy to nie był błąd :eek:
Weź, nawet mi nie mów 😅 M zapare dni będzie ściągać podloge i az sie boje co jest pod spodem :D
U mnie było wapno zmieszane z trocinami! A zawsze się dziwiłam że co poodkurzam i zmyje podłogi to pył na wszystkim ...
 
Kochane mam taki problem A wiem że mam jeszcze dużo czasu ale ja jestem w gorącej wodzie kapana . Dla córki mialam wybrane imię Lilly jest takie słodkie :) A dla syna nie miałam chciałam Kubusia ale ten mój nie zgadza się wczoraj padło Oliwier co wy myślicie . Mam ogromny problem bo nie podobają mi sie męskie
mój też kiedys proponowal Oliwiera mi się nie podoba więc nie wybraliśmy ale jeśli Tobie pasuje to czemu nie?
 
Hej dziewczyneczki.
Ja dopiero po całym dniu odpoczywam. Po Pracy zakupy, sprzątanie, gotowanie na jutro i tak cały czas w biegu.
Dziś spotkałam się z koleżanką i mówię jej ze jestem w ciąży i że już końcówka 13 tyg a ona coooo? Nic nie widać 😁u Was serio już tak widać ciążę?
Moj maz wczoraj wrócił wieczoren z pracy i mówi, ze juz faktycznie mam triche brzucha :D
Nie wiem jak wy ale ja mam już całkiem ładny ciążowy brzuszek, wiadomo zobaczą go Ci którzy wiedza ale widać :) dziś 14+2 , ten dzień był super :) opalałam się , zrobiłam genialnego kurczaka jak któraś chce mogę podać przepis a na kolacje upiekłam pizze :) oczyiwscie zjadłam kawałek i miałam dość ale ciagle mam ochotę coś górować :)
Jaki kurczak? Podziel sie przepisem
Kochane mam taki problem A wiem że mam jeszcze dużo czasu ale ja jestem w gorącej wodzie kapana . Dla córki mialam wybrane imię Lilly jest takie słodkie :) A dla syna nie miałam chciałam Kubusia ale ten mój nie zgadza się wczoraj padło Oliwier co wy myślicie . Mam ogromny problem bo nie podobają mi sie męskie
Oliwier bardzo ladne, na pewno mnie popularne niz Kubus ;)
Haha z tymi psami to też słyszałam hehe. No wiem wiem że mam sporo czasu ale jakoś jak znałam płeć z córką to zwracałem się do brzuszku juliś A teraz mówię Zygmunt dla jaj albo bejbol
Jak bylam w ciąży z synem, to do brzucha mówiliśmy Kleofas :D teraz po prostu maluchy
 
Akurat ten najmniej mi się podoba bo nie ma wyświetlacza ale się nie znam jakoś myślę że on jest dobry ale przy większych już ciążach a u Ciebie który tydz?
dziś pokazuje że zaczął się 12tc ja go kupiłam w poprzedniej ciąży i nie wymieniam dlatego bo mi szkoda kasy :) ale wtedy zaczęłam słuchać około 14tc
 
reklama
Witam styczniowe mamy😃, ale śniły mi się pierdoły chyba obudziłam się bardziej zmęczona niż wypoczęta ratowałam rannych ludzi na imprezie🤕, u mnie dzisiaj pogoda jeszcze ładna, teraz pije kawę, a później wezmę sie za sprzątanie mam przynajmniej taki plan 😉 życzę udanych wizyt 😁
Mi sie bardzo czesto sni, ze ktos potrzebuje pomocy i ja chce dzwonic na nr alarmowy, ale.al o nigdy nie moge.sie dodzwonic,.albo nie chca przyjechać itp. Nigdy jeszcze w snir taka.akcja.nie zakonczyla sie u mnie sukcesem :D
U mnie było wapno zmieszane z trocinami! A zawsze się dziwiłam że co poodkurzam i zmyje podłogi to pył na wszystkim ...
Dziewczyny nie straszcie.mnie :D my tez będziemy drzwi wymieniać, razem z futrynami i az mam stracha co nam ma glowe spadnie :D
 
Do góry