reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja się depiluje codziennie maszynka bo nienawidzę włosków , wiec mój mąż się śmieje ze tyle wody to chyba nikt nie zużywa w bloku. Ale uwielbiam ten moment kiedy wybija 19 , zamykam się w łazience i robię domowe spa :) piana peelingi maseczki , właśnie całe ciało gładkie , szczotkowanie ciała , balsamy ;)
Oj tak szczotkowanie ciala na sucho kocham! Tez pomaga na właśnie wrastajace włoski ale na nogach hahah 😂👌 nie miała bym odwagi na szczotkowanie pitahaji 😂😂😂. Ja też kocham gładkie ciało ale to tak szybko odrasta golisz odwracasz głowę A one znowu są! Ja teraz z pielęgnacja mam problem. Nie wszystkie kosmetyki mój nos toleruje a zanim dowiedziałam się o ciąży zamówiłam z notino takie piękne zamówienie 😂 .
 
Inkaby, tak odebrałam to osobiście, bo tak jak mówię, nie wertowalam forum wcześniej więc nie wiem, co było do tej pory. Odniosłam te uwagi m.in.do siebie lub koło siebie. W związku z czym zrobiło mi się przykro. Tyle. Napisałam o tym, żeby uspokoić resztę kobiet. :)

No ale ze swojej strony rozluźniam atmosferę i chwałę się że jutro udaje się na pierwszy pedicure w tym roku, bo nie mogę patrzeć już na swoje stopy a lato się rozkręca.
Ja idę w niedzielę na pierwszy pedicure. Wstydzę się [emoji87] ja mam ogólnie problem że stopami, zawsze się ich wstydzilam. Kiedyś w ogóle nie nosiłam sandalow i klapek.

A jeszcze co do czytających z ukrycia. Po to piszemy tetaz, że się za chwilę zamykamy, żeby ktoś mógł się jeszcze odezwać. Bo takie czytanie Z nudów, bez chęci udzielenia się jest co najmniej chore:)
 
Ja 2 tyg próbne zrozumiałam inaczej. Że przez 2 tygodnie obserwujemy osobę na grupie otwartej i dopiero wtedy ewentualnie dodajemy do zamkniętej.

Ale ogólnie ja jestem za tym, żeby zamykać wątek, dodać te osoby Z które się udzielają i tyle [emoji2372] już trochę czasu że sobą piszemy. Mnie też nie ma codziennie, też nie czytam wszystkiego. Ale co chwilę się pojawiam . Da się? Da

Jak się czujesz? Lepiej coś?
 
Oo jaaacie noo na oscypka też mam ochotę takiego z grilla z żurawina 🤤
My w niedzielę idziemy na obiad do mamy to pewnie będą rolady i kluski 😁
Ja za oscypkami tak nie przepadam ale jak byłam w Szczyrku i spóźniał mi się okres ale byłam pewna że to nie ciaza, to mówię no skosztuje tego jednego z grilla z żurawiną tak mi smakował se zjadłam trzy z rzędu , niestety w nocy rzygalam jak kot tymi oscypkami i to mi dało do myślenia, jak wróciłam zaraz zrobiłam test i byly dwie mocne kreski, wizyta prywatna i okazało się że 4tc . Także na sama myśl o oscypkach wiem że to już była ciąża u mnie 😁😁
 
Biegnij do apteki i kup urosept można spokojnie brać w ciąży nawet 6 tabletek dziennie do tego dużo wody z cytryną powinno zadziałać moczopędnie i pewnie lekarz każe Ci zrobić badanie na posiew dostaniesz leki i będzie ok, przechodzialam na początku więc wiem jaki ból [emoji45]
dzięki piękne za podpowiedź [emoji4]
a miałaś też wtedy takie mocne kłucie w lewym boku? bo nie mam pojęcia od czego to jest
 
reklama
Mi nadal kazał brać progesteron ale myślę, że to ostatnie opakowanie ostatnio też po 14tc kazał odstawić z dnia na dzień i też się lepiej czułam jak już go nie brałam choć psychicznie zaczęłam traktować ciaze jakby teraz jej nic nie chroniło🤔
To chyba normalne z tym spokojem psychicznym, bo w końcu to leki na podtrzymanie. Ale wierzę, że lekarze wiedzą co robią. 🥰😊
 
Do góry