reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
A który był tydzień u Ciebie? W szpitalu mówią że 8tydzien to raczej ciężko żebym sama się dokładnie oczyscila... Nie wiem już kogo słuchać 😞 nie chce zabiwgu bo boje sie komplikacji, a z drugiej strony jak pomyślę że miałabym ronić kilka dni to robi mi się słabo, to mnie zniszczy już totalnie 😭

Szczerze idź na zabieg, Miałam dwa. I wiem, że jeśli by się sytuacja kiedykolwiek powtórzyła to pójdę na kolejny i każdemu polecam tą opcję. Gdyby miało się zacząć raczej już by się zaczęło bo mówisz że ciąża od tygodnia się nie rozwijała.

Powinno być 8+4 a było 7+5 ale maleństwo rozwija się prawidłowo.
Słyszałam że do 12 tygodnia tak często jest że przez jakiś okres dziecko rozwija się szybciej, przez jakiś czas wolniej i stąd te wahania. Od ostatniego USG wyszła różnica 5 dni.

Rozumiem. Ważne, że urosła od ostatniej wizyty.
 
U mnie narazie wie brat, mama, w pracy i przyjaciółka. Tatę i od strony mojego męża poinformuje później jak już nie będzie dało się ukryć😜mój tata się chyba domyśla bo patrzy na mnie tak jakoś dziwnie ale to jestem tylko na weekend czasem u rodziców więc jeszcze miesiąc może mi się uda to ukryć. Robię tak bo mój ojciec ma długi język i Odrazu by opowiadał. W ten weekend jadę do teściowej i mój mąż i jego siostra będą "prostować"swoją matkę bo to co ona wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie. Ja żeby się nie wkurzać będę musiała udać się na jakiś spacer bo na pewno bym jej powiedziała co o niej myślę.
 
reklama
Dziewczyny wiem, że już był ten temat ale jak to w końcu jest z tymi maseczkami?
Ja jestem alergiczką, astmatyczką i do tego w ciąży często robi mi się słabo, w szczególności jak jest tak gorąco. Chciałam dzisiaj wejść do sklepu bez maseczki ale ochroniarz mnie nie wpuścił. Ja kurcze próbowałam chodzić z maseczką ale nie daję rady. Jak Wy sobie z tym radzicie?
Zakładaj maseczkę i miej ją na brodzie dla świętego spokoju. Generalnie to są ZALECENIA sanepidu, więc stosujemy się do nich, ale są odstępstwa. Masz astmę, jesteś w ciąży, czujesz się slabo według prawa możesz zdjąć. Tylko że ludzie w sklepach boją się "tajemniczych klientów" z sanepidu, dlatego pilnują.
 
Do góry