reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

A który był tydzień u Ciebie? W szpitalu mówią że 8tydzien to raczej ciężko żebym sama się dokładnie oczyscila... Nie wiem już kogo słuchać 😞 nie chce zabiwgu bo boje sie komplikacji, a z drugiej strony jak pomyślę że miałabym ronić kilka dni to robi mi się słabo, to mnie zniszczy już totalnie 😭
Idz na zabieg kochana. Ja sama sie czyscilam w prawie 10 tyg. Do dzis pamietam ten bol I krew. A bylo to dawno.
 
reklama
Dom z papieru polecam bardzo! Początek niektórych zniechęca ale potem się rozkręca i jest super. Obejrzałam wszystkie sezony😊
To może na jesienne dni jeszcze raz dam szanse remu serialowi 🙂. Ja za każdym razem jak mówiłam mamie o ciąży to płakałam 🤪 a w pierwsza ciąże zaszłam jak miałam 24 lata i byłam mężatką a bałam się powiedziec rodzicom o ciąży która zaplanowaliśmy 🤦‍♀️ale ja tak mam zawsze ryczę.
 
Dziewczyny wiem, że już był ten temat ale jak to w końcu jest z tymi maseczkami?
Ja jestem alergiczką, astmatyczką i do tego w ciąży często robi mi się słabo, w szczególności jak jest tak gorąco. Chciałam dzisiaj wejść do sklepu bez maseczki ale ochroniarz mnie nie wpuścił. Ja kurcze próbowałam chodzić z maseczką ale nie daję rady. Jak Wy sobie z tym radzicie?
 
Dziewczyny wiem, że już był ten temat ale jak to w końcu jest z tymi maseczkami?
Ja jestem alergiczką, astmatyczką i do tego w ciąży często robi mi się słabo, w szczególności jak jest tak gorąco. Chciałam dzisiaj wejść do sklepu bez maseczki ale ochroniarz mnie nie wpuścił. Ja kurcze próbowałam chodzić z maseczką ale nie daję rady. Jak Wy sobie z tym radzicie?
Nakładam tylko na buzię nosa nie zakrywam
 
Tak i miałam okropne momenty, prawie depresja spowodowana strachem, ale dziś już jest dużo lepiej. Na szczęście nie plamie już ponad dwóch tygodni, ale oczywiście każda wizyta w toalecie to dreszcz na plecach, zwłaszcza w nocy.
Rozumiem Cię i podziwiam za wytrwałość. U mnie sytuacja jest gorsza bo krwiak zaczął wchodzić pod kosmowke. I dziecko na usg nie wskazywało ruchów. Ja plamie na brązowo. Lekarz mówił że krwiak się uplynil i być może będzie chciał wypłynąć więc mogę krwawic. A jak idę do toalety to bardzo się boję i każda noc to strach.
 
A który był tydzień u Ciebie? W szpitalu mówią że 8tydzien to raczej ciężko żebym sama się dokładnie oczyscila... Nie wiem już kogo słuchać 😞 nie chce zabiwgu bo boje sie komplikacji, a z drugiej strony jak pomyślę że miałabym ronić kilka dni to robi mi się słabo, to mnie zniszczy już totalnie 😭
Ja miałam w 8+2 serduszko przestało bić. Mój gin najpierw kazał przyjść za tydzień na usg żeby się upewnić, po tygodniu było bez zmian. Powiedział mi że mogę czekać aż sama poronię ale to może trochę trwać albo do szpitala. Odczekałam dwa dni stwierdziłam że nie chcę siedzieć i oczekiwać na to co się zdarzy i kiedy. W szpitalu miałam jeszcze usg i podali mi tabletki 2x takie pod język, oczyściłam się, ale zrobili mi jeszcze usg i okazało się że nie do końca i dodatkowo miałam zabieg.
 
reklama
...A ja właśnie lubię takie inne formy, chociaż nie chodzi o to, żeby miały oficjalny ton, ale żeby były mile, zaskakujące etc [emoji4] dlatego tak trochę powraca w moich wypowiedziach ten temat bo się tym jaram jak dziecko [emoji16] Ty z tego co zauważyłam i o ile się nie mylę to jesteś bardzo pragmatyczna i konkretna, zgadza się? [emoji4]

Dokładnie tak jest, ale jeszcze 10-15 lat temu taka nie byłam. Płakałam z każdego powodu, przeżywałam, analizowałam po tysiąc razy. Miałam ciężki czas w życiu i dostałam porządnie po d****. Dziś do wszystkiego inaczej podchodzę i wyszło mi to na zdrowie. Szczerze polecam ;)

hej dziewczyny ❤ ja z rana założyłam konto na vinted, wstawiłam kilka rzeczy i czekam 😄. u nas dziś bardzo ciepło, aż nie ma czym oddychać. biorę się za ogarnianie swoich rzeczy, bo są wszędzie, a później czas na ogarnięcie siebie 😄 miłego dnia ❤

Też mam vinted i chwale sobie. Mam jakieś pół szafy do wystawienia, ale nie mogę się zebrać. Czekam aż będę wszystko przenosić na górę do garderoby to wtedy zrobię porządną selekcję i pozbędę się niepotrzebnych ciuchów.

Jak ktoś się nudzi niech włączy TTV fajny program idzie historię wielkiej wagi co otyłość robi z ludzmi

Jeden z moich ulubionych :cool2:
 
Do góry