reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witajcie Dziewczyny,
My mamy już obiadek ugotowany, za chwilkę śmigamy do centurm na zakupy.

AniaS11 - witaj

Astrid - u nas nie szczepią jak ktoś w domu jest chory, córka tydzień temu miała temperaturę, zadzwonikłam do przychodni i kazli odczekać 2 tygodnie.

Roxeen- ja też tak miałam, że jak Maksiu skończył 3 miechy to zabrakło mi mleczka. (Wszystko trwało 1,5 dnia i wróciło do normy). Wszystkiego najlepszego dla Boo

Bibik - fajnie, że wróciłaś na BB

Dormark - serdeczne życzenia dla Córeczki i uściski od BB ciotki.
 
reklama
Kaja, gratulacje dla dziewczyn. Zdolne bestie. :-)
Mari_anna, udanych zakupow. Nie zapomnij o sobie!
Tysiolek, ja kupie ten zestaw robiony na szydelku. Juz sie pytalam kobiety, czy bedzie w stanie udziergac wieksze wdzianko, gdyby cos. Powiedziala, ze nie ma problemu. Jest sukieneczka, sweterek, buciki. W razie czego jakies skarpetki wpakuje. Bedzie lipiec, wiec licze, ze bedzie ladna pogoda. Poza tym to akurat dzien moich urodzin - w moje urodziny zawsze jest pogoda! :-D
 
Ale pustki na BB, jakis czas temu jak mnie nie było ze 3 godziny to pare stron do czytania było ehh

Ale jestem juz zmeczona dniem, zwłaszcza zasypianiem małej - no nie potrafi zasnac sama w łózeczku, ale próbuje sie nie poddawac i nie brac jej na rece jak placze,tylko podchodze do niej co chwile.Tłuszczyk sie zmniejszy od biegania po domuu hehe
 
Witam dziewczynki, ale pogoda tragiczna, u mnie 4,5 stopnia, wieje i leje, nie ma szans na spacerek.

Mikołaj zjadł wczoraj zupkę jarzynową Gerbera, zajadał się, a jak zjadł wszystko to w ryk, poprostu przepięknie je łyżeczką.

Mam nadzieję że moje dziecko da mi poczytać i tak szybko się nie obudzi.
 
ugotowałam zupę w końcu dzis dyżur teściowej niech nie mysli kobita że w ogóle nie jemy:sorry2::D
Dżon dziś grzeczniutki właśnie obudził się z 20minutowej drzemki a że zasnął na macie to teraz ogląda misie jakby ich w życiu nie widział:D
ja myslalam że remontu koniec ale m się wziął za sypialnią którą mieliśmy latem robić i mu nie poszło majster poprawiał także dopiero teraz oficjalnie mam porządeczek: muszę jeszcze poprać firany...
no i leniwus pospolitus wrócił:sorry2:

E: pogoda do bani wietrzycho zimnicho chmurzycho:(
 
Mari_anna: no gdybyś bliżej była to bym się z Tobą zahaczyła, bo ja tez dziś lecę na zakupy, ale musze najpierw czekac na mojego M co by z niunia został - więc udanych zakupów!
Ja juz musze coś kupić, bo w czarnych sztruksach i byle bluzce na chrzcie dziecka nie wystąpię:)
Macy: ale dobrą teściową wybrałam dla córki - twoja synowa przesyła ci podziękowania - z tym że u nas dziś 4 stopnie na termometrze...a wczoraj widziałam na włąsne oczy jak śnieg padał wieczorem...na szczęście tyle co nic, ale padał!!!! a chrzest za tydzień! matko zaczynam się martwić tą pogodą:(
Tysiolek: ja mam sukienkę dla Misi na krótki rękaw na chrzest- toc myślałam, ze 2 maja to będzie 20 stopni, a nie 4...
właśnie zaczynam myślec czy by jej jakiegoś ciepłego wdzianka nie dokupić... a ja tu letnio chciałam:(

A i wogóle to zamówiłam jednak fotografa:) ale za 1/4 ceny, o których pisałam wczesniej i będziemy mieli sesję w plenerze - o ile słońce będzie - bo tak to się pochlastam - sukienka na krótki rękaw, zdjęcia w plenerze i kurde śnieg na 2 maja - takie mam czarne myśli...
 
WITAM:-)
Ja także szczesliwa że mam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witajcie mamuśki styczniowe ja też chciałabym się wkręcić do Waszego grona. Urodziłam Julkę 21 stycznia - cudny prezent na dzień babci, ważyła 3100 i miała 53 cm długości. Teraz to już kawał kobitki - 6250 gramów mojego szczęścia. Karmię piersią no i czasami jak widzę, że mała ma za mało to dokarmię ją butelką - podaję jej bebiko 1. Pozdrawiam mamuśki
witaj:-)moje dziecie potrafi robić kupy nawe co 5 dni i się tym nie martwie :tak:na cycowym karmieniu może być i tak ze kupy sa non stop lub rzadko;-)no i u nas jest ulewanie a często są też i przez to bo synek lubi się podciągać do góry ćwiczy przewracanie na brzuszejk a po karmieniu i e=wysiłku no wiadomo...


Wuidze , ze ja dzisiaj pierwsza , nie mam czasu wam odpisywac bo bore sei za przygotywania popoludniu przyjezdzaja goscie, Moja Nicol konczy dzis 3 latka.
NICOL WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ROŚNIJ ZDROWO!
Hejka
Ja wczoraj troszkę ponadrabiałam ale już pozapominałam wszystko chyba.... tylko pamiętam, że Adaś ma ząbka - gratulacje!!! dormark - pomyślności dla Nicol :tak:
Tyle nowosci wczoraj tu się powyrabiało... no nic... trzeba się przyzywczaić :-p
Ja byłam w większości wczoraj poza domem ale Tymuś z tatą spisali się na szóstkę. Miałam dwie zamrożone porcje odciągniętego mleka i jedno ponoć było oddzielone woda i białe i nie chciało się połączyć. Tyle mi M sprawodawał i się martwię co to się stało - zamrożone było natychiast po odciągnięciu i to może kilka dni temu - ale Tymek cały więc nic mu nie jest :tak:
Moje dziewczyny tym razem odwrotnie, gimnazjalistki brązowy medal a szkoła podstawowa V miejsce. Na ostatnim turnieju było tak, że podstawówka miałą medal srebrny a gim - IV miejsce więc sie pozamienialy i każda ma medal. Swoja drogą co to za loteria... :baffled: Ale turniej był fajny.
Idę nadrabiać te nowe wątki... zimno... wrrrr.... ale to ponoc tylko dwa dni i wraca wiosna a właściwie lato :tak:
GRATULACJE DAL DZIEWCZYN!ps.mam nadzieje ze przyjdzie już wiosna-lato!ech bo na razie czuje się jak w listopadzie jak nie w grudniu:baffled:
Witam :)

Aaaa wyszłam na jakas ... hihihi :)
mierzyłam Adasiowi temperature, zeby wiedziec jaka ma normalnie o jakiej porze :) mamy termometr taki do czółka 'diodowy', moze dziwne to i jest :)

Dla S. szyszka!! Niech spada na drzewo razem ze swoją rodzinką ;/

Adas marudzi okropnie ;/ zaspalismy dzis ;/ wrrrrrrr ;/ odpisze Wam pozniej :)

A i proszę o trzymanie kciuków za moją koleżankę :D Na porodówce czeka na swoje serduszko małe :)

Miłego dnia i do potem :*

(Ciulowa pogoda ;/)
ooo to kciuki mocne!:-)
Dalej trwa, nie skończyło się :-( kupki zielone na zmianę z żółtymi, wyglądają, jakby ta wodnista część wsiąkała w pieluszkę, a na górze zostały te farfocle, które w dodatku są większe niż sezam i przyklejają się do tyłka, ciężko je ściągnąć chusteczkami. Wybieramy się do lekarza.
a może faktycznie zabki idą?:-)
Witam Kobitki!!!

Nadrabiać nie zaczynam bo w czasie mojej nieobecniości naprodukowałuście równe 105 stron!!!:szok::szok::szok:

Melduję, że jestem na Polskiej ziemi.:-D W dzień Smoleńskiej katastrofy leciałam samolotem...
[*]
[*]
[*] :-(Nigdy nie czułam strachu przed lataniem, ale w ten dzień to po wylądowaniu łzy mi poleciały... W życiu się tak nie bałam! Na lotnisku ludzie gadali tylko o jednym... Aż nie chciało mi się wsiadać do tej "puszki stalowej". :no::no:

Dzieciaczki podróz zniosły rewelacyjnie. :tak::-)Natuś śmiał się do foteli :-Da Ksawek spał jak suseł. Z bagażami zero problemu bo miałam tylko plecak. Urzędowe sprawy prawie juz pozałatwiane więc zaczynam się urlopować!!!:tak::-D;-)

Natusiowi ząbki wychodzą!!! Moje Kochane Spokojne Słoneczko stało się marudne, że aż serce mi się kraje a żele specjalnie nie pomagają... :-:)-:)-(

Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich skarbeńki!!!:-):-D:tak:
witaj:-)następny zębolek będzie no ciekawe kiedy moje dziecie dostanie:-)

coś mnie dół łapie, więc poproszę o kopa w doooopke:zawstydzona/y:
 
agagsm rok temu w majowy weekend u nas było 30 stopni. Pamiętam, że się opalałam na tarasie (jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży).
Trzymam kciuki za ładną pogodę, bo w sumie nam też by się przydała, bo wyjeżdżamy do znajomych, co mieszkają pod lasem i nie zamierzam przesiedzieć całego weekendu u nich w domu. Liczę, że będziemy spacerować ... i tracić kilogramy ;)
 
Witam :)

Aaaa wyszłam na jakas ... hihihi :)
mierzyłam Adasiowi temperature, zeby wiedziec jaka ma normalnie o jakiej porze :) mamy termometr taki do czółka 'diodowy', moze dziwne to i jest :)

Dla S. szyszka!! Niech spada na drzewo razem ze swoją rodzinką ;/

Adas marudzi okropnie ;/ zaspalismy dzis ;/ wrrrrrrr ;/ odpisze Wam pozniej :)

A i proszę o trzymanie kciuków za moją koleżankę :D Na porodówce czeka na swoje serduszko małe :)

Miłego dnia i do potem :*

(Ciulowa pogoda ;/)

Kciuki za kolezanke zacisniete:tak:

Cześć Mamuśki!!!
Dziś kolejny dzień bez spacerku :(
Pogoda do kitu - raz deszcz, raz grad a do tego wichura i 3 stopnie na termometrze.
Wczoraj przez to, że nie wyszliśmy na spacer, to cały dzień nam się poprzestawiał i Bartek był nie do zniesienia.
Cały dzień nie spał, bo on śpi tylko na spacerach, a tak to w domu nie mógł zasnąć.
Dziś mamy szczepienie, więc trzymajcie kciuki. Jadę sama z malcem i nie wiem jak zniosę jego krzyk. Ostatnio płakałam razem z nim.
Poza tym Julka ma anginę i mam nadzieję, że Bartek nic od niej nie złapał. Boję się tego szczepienia, bo nawet jeśli Bartuś zaraził się od Julki, to objawy choroby mogą pojawić się dopiero za kilka dni i nie wiem czy w takim przypadku można szczepić czy nie. Muszę pogadać o tym z pediatrą.

Z leków przeciwbólowych biorę tylko Paracetamol. Często boli mnie głowa i po prostu czasem nie da się wytrzymać bez tabletki.

Trzymamy kciuki a co do twoich obaw moze doradz sie lekarza albo poprotu odluz na jaki czas szczepienie:tak:

Moje dziecie drzemie juz drugi raz, tylko poprzedn io az 20min przydrzemal, a teraz zasypianie nie obylo ie bez walki i ptawil na woim i zasnal na kolanach u mamusi:sorry2:, jestem tanowczo a miekka:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry