reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hello
Nas dzis o 7 obudzil T budzik:wściekła/y: bo ten spal w najlepsze i go nie lyszal:wściekła/y: pacan, chyba szyszke mu uszykuje:tak:

U na pogoda nie cekawa, do tego T pracuje po godzinach i ie do d... dzien zapowiada:sorry2:

Witajcie mamuśki styczniowe ja też chciałabym się wkręcić do Waszego grona. Urodziłam Julkę 21 stycznia - cudny prezent na dzień babci, ważyła 3100 i miała 53 cm długości. Teraz to już kawał kobitki - 6250 gramów mojego szczęścia. Karmię piersią no i czasami jak widzę, że mała ma za mało to dokarmię ją butelką - podaję jej bebiko 1. Pozdrawiam mamuśki

Witaj:-)

donmark Sto lat dla malej!!!:tak:
Lece sie brac za odkurzanie i pranie, milego dzionka

Aha roxen nie przesadz z tym ciachaniem:-D
 
reklama
Witam :)

Aaaa wyszłam na jakas ... hihihi :)
mierzyłam Adasiowi temperature, zeby wiedziec jaka ma normalnie o jakiej porze :) mamy termometr taki do czółka 'diodowy', moze dziwne to i jest :)

Dla S. szyszka!! Niech spada na drzewo razem ze swoją rodzinką ;/

Adas marudzi okropnie ;/ zaspalismy dzis ;/ wrrrrrrr ;/ odpisze Wam pozniej :)

A i proszę o trzymanie kciuków za moją koleżankę :D Na porodówce czeka na swoje serduszko małe :)

Miłego dnia i do potem :*

(Ciulowa pogoda ;/)
 
Cześć Kobitki!! My dzisiaj na nogach od 6.06.
Nocka całkiem nieźle mój żarłok o 24 zażyczył sobie dydola i o 3 ale spoko 10 minut ssania i śpioch śpi dalej.
Byłam na zakupach, a teraz planuję pączuchy zrobić tylko nie wiem czy moja córcia mi pozwoli bo aktualnie właśnie wpatruje się w ekran monitora....i leżeć nie chce....
polecam do poczytania: Rozwój dziecka 3. miesiąc - rozwiewamy niepokoje


Pogoda u nas też raczej jesienna zimno jak choroba, ze spacerku nici...czekamy na słonko z utęsknieniem!!!!


emilcia my z Julką trzymamy bardzo mocno niech poród pójdzie tak lekko jak nam

dormark udanej imprezki
 
Ostatnia edycja:
Dormark, sto lat, sto lat! Dla Nicoli oczywiscie! :-)

Kaja, z tym mlekiem to normalne. U nas tez tak bylo. Po prostu tluszcz jest ciezszy od wody, a ten sie zwyczajnie oddziela. Trzeba wymieszac i finito.

AniaS, witaj w naszym zacnym gronie. Nadineczka ma racje - tu sie trzeba wkupic. Jakas poloweczke postawic albo chociaz barszczyk czy cos. ;-)

Roxeen, milego fryzjerowania. I najlepszego dla Boo. Trzy miechy mu stuknely, matko! :szok: Nurofen nie powinien wplywac na laktacje.

Yol_a, do Ciebie to przyjade i osobiscie kopa zasadze, bo ile mozna sie smutkac. Jestes wspaniala babka, masz cudowne dzieci, maz tego niczego sobie. ;-) Nie narzekaj. I zapomnialabym: masz wspaniale kumpele BB! :-D
 
Cześć Mamuśki!!!
Dziś kolejny dzień bez spacerku :(
Pogoda do kitu - raz deszcz, raz grad a do tego wichura i 3 stopnie na termometrze.
Wczoraj przez to, że nie wyszliśmy na spacer, to cały dzień nam się poprzestawiał i Bartek był nie do zniesienia.
Cały dzień nie spał, bo on śpi tylko na spacerach, a tak to w domu nie mógł zasnąć.
Dziś mamy szczepienie, więc trzymajcie kciuki. Jadę sama z malcem i nie wiem jak zniosę jego krzyk. Ostatnio płakałam razem z nim.
Poza tym Julka ma anginę i mam nadzieję, że Bartek nic od niej nie złapał. Boję się tego szczepienia, bo nawet jeśli Bartuś zaraził się od Julki, to objawy choroby mogą pojawić się dopiero za kilka dni i nie wiem czy w takim przypadku można szczepić czy nie. Muszę pogadać o tym z pediatrą.

Z leków przeciwbólowych biorę tylko Paracetamol. Często boli mnie głowa i po prostu czasem nie da się wytrzymać bez tabletki.
 
witamy się i my (my bo Misia przy piersi;-) sobie właśnie dziamga)

Dzięki dziewczyny za podpowiedzi - chyba zdecydujemy się na tą matę gimnastyczną, albo coś z fishera niech nam siostra kupi to się przyda:tak:

Ledwo dziecko wykurowałam to mi mój M znowu przytachał jakiś wirus czy co. załamać się idzie - wyeksmitowałam go do salonu na spanie żeby nam nie dychrał - gardło go boli tak, że przełykać śliny nie może:szok: Zeby mi tylko Michasi nie zaraził, bo go zastrzelę normalnie :baffled:

Agbar: oby w końcu wasz problem się rozwiązał wraz z nowa praleczką - byłoby super!
kaja: gratulacje - zdolne dziewczyny i świetna trenerka:):tak:u mnie tez się mleko zamrożone rozwarstwia na tłuszcz i wodę:)
jol: skąd ja to znam - kurierzy mają fantazje - już nie raz mi o 7 pobudke robił;-)
anias11: wiataj. Kupki u dzieciaka karmionego piersią mogą być i raz na tydzień i jest OK. U nas rekord to 5 dni bez kupki, ale po skończonym 3 miesiącu się wyregulowało i teraz max to 2 dni, ale póki widać że dziecka nie męczy to to nie ma się czym martwić:tak:
roxeen: z tego co pamiętam to nurofen był tylko dlatego dla nas niet, bo rozrzedza krew, ale nie dlatego, że przenika, ale cięzko stwierdzić czy przez to Boo miał problem:baffled: może coś innego akurat się nałożyło? No i najlepszego dla BOO z okazji 3miesięcznicy:)
Dormark: 100 lat, 100 lat - spełnienia marzeń i zdrówka dla Nicol - ale duża panna juz niej;-) Europa Park - matko jak fajnie - to mój ulubiony park rozrywki:-D w czerwcu byliśmy, ale co ja użyłam jak w ciąży byłam i się bałam co lepszych rozrywek, żeby dzidzi nic nie zrobić...ehh a teraz to jeszcze długo w taką daleką podróż nie pojedziemy:-(
yola, sylwia: macie kopas w doopas co by się nie dołować - jesteście super mamy, piękne dzieciaczki macie i czym tu się dołować???no no no
Paula: mama mia - za 2 dni ślub - chyba już czujesz smyranie w żołądeczku??;-)bo Tysiolek jeszcze chwila i tez poczuje:-D
Bibik: witaj - dawno cię nie było;-)

Pumpkin pisała gdzieś mi mignęło, że internetu nie ma...
No i tyle spamiętałam do odpisywania:-)
uciekam dom ogarnąć..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aga, widze, ze jestes. Pisalas, ze masz wdzianko w kolorze ecru dla Miski na chrzest. A co bedzie miala na nozkach? Rajstopki czy skarpetk? Kupilam wczoraj skarpetki, sliczne, delikatne, eleganckie, w kolorze ecru. Jak bylabys zainteresowana, poprosze adres na priva - taki prezent od tesciowej dla Miski. :-D
 
reklama
witam się środowo :-)
mam chwilunie bo moje dzieciatko najedzona gada własnie na tapczanie z lampa na suficie :-)
zauwazyłam że moja Mała najlepeij sie rozgaduje jaklezy sama bez żadnego zabawiania jej na tapczaniku - wtedy śmieje sie i gada że hohoho :-)

dormark wszystkieg Naj Naj lepszego dla twojej córeczki od BB ciotki :-)

Kaja gratuluje kolejnego medalu :-) pewnie zadowolona z dziewczyn jesteś :-)

Klara M gratuluje i zazdraszczam udanej nocki :-)

Roxen najlepsze zyczenia dla Booo z okazji 3 ciego miesiąca ! ale te dzieciaczki nam się starzeja :-)
czekam już na fotki z nowym image ;-)
hmmma chyba to że Boo zwymiotował to nie ma nic wspólnego z tabletkami - na pewno przez noc już zeszło to z Ciebie - spokojnie. moze za dużo sie najadł albo cuś. a co do ilości mleka może masz kryzys laktacyjny? Minie zobaczysz :-) Boo kawał chłopa a teraz jeszcze wiecej będzie potrzebował :-)

yol_a a cóż Cie gnebi że opada Ci poziom optymizmu? hmm może to przez tą pogode...? ja juz cieszyłam sie ciepełekiem a tu wielka dooooooopa ! zimno cimno nic nei widać ! :-)

emilcia trzymam kciukasy za koleżanke - niech tam dzielna będzie :-)

aga no własnie jeszcze o dziwo nie mam stresa - penwie zaatakuje z nienacka w ostatnim tygodniu !

macy a co do ubranek na chrzest to masz kiece dla małej tak? bo ja kupiłam kiece od kumpeli ale ne wiem czy niebedie w niej za zimno - w połowie maja....hmmmm.
 
Do góry