reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Kiedyś zniknie, ale na razie chyba możemy zapomnieć o dwuczęściowych kostiumach (z tego i kilku innych powodów ;-). Zauważyłam, że u mnie już jest troszkę bledsza.

Idę powiesić pranie, musiałam kurde drugi raz puszczać pralkę.
 
z kupkami też jest różnie Julka nie robi codziennie, co dwa trzy dni...czasem muszę jej pomagać jak widzę, że się z brzuszkiem zaczyna coś dziać a pani pediatra stwierdziła, że być może mała za mało je i nie ma czym robić kupek...no a przecież na wadze przybiera bez zarzutu troszkę się popśtykałyśmy na ten temat. W każdym bądź razie po piersi podobno powinna robić częściej

no tak z tym praniem to fajnie odstawiłaś:-)

generalnie u mnie z figurką nieźle waga w normie jak przed ciążą

ale w kostium to chyba nawet jednoczęściowy nie będzie w tym roku używany

Jeszcze poruszę temat ulewania.
Jak tam z tym u Was?
Bo u mnie już trochę lepiej ale było tragicznie.
Ile się naczytałam...że lepiej na leżąco, to znowu na siedząco z główką uniesioną, po jedzeniu na prawy boczek, pilnować odbijania a Julia miała z tym problem...no ale już o niebo lepiej jest chociaż zdarzają się gorsze dni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ania, jak chcesz coś dopisać do posta, to zamiast pisać nowego daj "Edytuj" - jest na tym szarym paseczku na dole. A ja będziesz chciała odpisać na kilka postów, to obok "Cytuj" jest taki plusik, jak go zaznaczysz, to połączy Ci w jednym poście kilka innych :-)

Strojku kąpielowego zamierzam używać na basenie, jak tylko ktoś mi z małą w końcu posiedzi :-)

Nam Emi strasznie ulewa odkąd włączyliśmy butelkę, czasami aż rzygnie i to nawet pół godziny po jedzeniu, ale nie przejmuję się tym, mała jest radosna i mało płacze, więc czuje się ok :-)

Mówię już dobranoc, zaraz M wróci z pracy :-) Do jutra babeczki :-)
 
Wuidze , ze ja dzisiaj pierwsza , nie mam czasu wam odpisywac bo bore sei za przygotywania popoludniu przyjezdzaja goscie, Moja Nicol konczy dzis 3 latka.
 
Hejka
Ja wczoraj troszkę ponadrabiałam ale już pozapominałam wszystko chyba.... tylko pamiętam, że Adaś ma ząbka - gratulacje!!! dormark - pomyślności dla Nicol :tak:
Tyle nowosci wczoraj tu się powyrabiało... no nic... trzeba się przyzywczaić :-p
Ja byłam w większości wczoraj poza domem ale Tymuś z tatą spisali się na szóstkę. Miałam dwie zamrożone porcje odciągniętego mleka i jedno ponoć było oddzielone woda i białe i nie chciało się połączyć. Tyle mi M sprawodawał i się martwię co to się stało - zamrożone było natychiast po odciągnięciu i to może kilka dni temu - ale Tymek cały więc nic mu nie jest :tak:
Moje dziewczyny tym razem odwrotnie, gimnazjalistki brązowy medal a szkoła podstawowa V miejsce. Na ostatnim turnieju było tak, że podstawówka miałą medal srebrny a gim - IV miejsce więc sie pozamienialy i każda ma medal. Swoja drogą co to za loteria... :baffled: Ale turniej był fajny.
Idę nadrabiać te nowe wątki... zimno... wrrrr.... ale to ponoc tylko dwa dni i wraca wiosna a właściwie lato :tak:
 
Witam się z rana!!!!
C przespał dziś znów całą noc u siebie w łóżeczku- jupiiii....oby tak już zostało!!!!Moje kości odżyją:tak:

Witam asias11!!!!


Dormark - wszystkiego najlepszego dla Nicole!!!! A w przyszłości - kawalera bezszyszkowego :laugh2:

Kaja- sport to loteria :) ale najważniejsze to jak to Pumpkin i roxen napisały - koko dżambo i do przodu....
a tak ogólnie przegapiłam, czy Pumpkin się nie odzywa?
 
reklama
dzien dobry:-)
U nas rano przymrozek byl a na popoludnie zapowiadaja ponad 20 stopni...porabana ta pogoda....Rano z psem lece w czapce bo mi uchi odpadaja a po poludniu siedze na dworze w krotkim rekawku...
Milego dnia babeczki:-)
 
Do góry