reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

reklama
Dziewczynki, jestem mega szczęśliwa po wczorajszych zakupach :)
Moja matka chrzestna postanowiła w prezencie kupić kombinezonik dla dzidziola :) a do tego czapeczki :) Jedna cieplusia na wyjście ze szpitala (rozmiar 40/42), i dwie takie pod kapturek, ewentualnie pod ciepłą czapkę. W zależności od pogody ;) mmmm
I oto efekt :) Wybaczcie jakość zdjęć :)
DSC_0011[1].jpgDSC_0016[1].jpg
 

Załączniki

  • DSC_0011[1].jpg
    DSC_0011[1].jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 64
  • DSC_0016[1].jpg
    DSC_0016[1].jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 63
sylka- ja kupilam sobie tunike ciazowa i dwie sukienki:) a pare dni temu maz kupil mi tez sukienke i brzuszek sie miesci to narazie mam dosc. Teraz tez na jakies leginsy bede polowac,bo mam tylko jedne,a w nich najwygodniej:-)
 
Ciotka wzięła nas (bo i mój M był z nami) na objazd po sklepach :) i się naoglądałam. Ale w 5-10-15, Smyku czy w mothercare była... jak to mówił mój brat cioteczny jak miał kilka lat, kupa-lapa :D Więc przerzuciłyśmy się na sklepy dla dorosłych z działami dziecięcymi :) I tak w H&M upolowałyśmy czapeczkę (białą) za 23zł, z dziecięcych tylko w Smyku te dwie cienkie za 20zł, a kombinezon w... KappAhl :D I szczerze mówiąc nie był taki bardzo drogi (czy może się mylę...? Bo cen nie znam). Normalna cena 199zł, ale ciotka ma kartę, a z nią rabat 20% więc kosztował 159zł :)

I fakt, jest prześliczny :) I taki że aż sama bym się w nim chętnie schowała :) Cieplusi, na delikatnym polarku, miły. No boski :) Zapinany na suwak, a między nóżkami można zapiąć pas fotelika bo ma na napy rozpinane :) Akurat taki jaki chciałam
 
Ciotka wzięła nas (bo i mój M był z nami) na objazd po sklepach :) i się naoglądałam. Ale w 5-10-15, Smyku czy w mothercare była... jak to mówił mój brat cioteczny jak miał kilka lat, kupa-lapa :D Więc przerzuciłyśmy się na sklepy dla dorosłych z działami dziecięcymi :) I tak w H&M upolowałyśmy czapeczkę (białą) za 23zł, z dziecięcych tylko w Smyku te dwie cienkie za 20zł, a kombinezon w... KappAhl :D I szczerze mówiąc nie był taki bardzo drogi (czy może się mylę...? Bo cen nie znam). Normalna cena 199zł, ale ciotka ma kartę, a z nią rabat 20% więc kosztował 159zł :)

I fakt, jest prześliczny :) I taki że aż sama bym się w nim chętnie schowała :) Cieplusi, na delikatnym polarku, miły. No boski :) Zapinany na suwak, a między nóżkami można zapiąć pas fotelika bo ma na napy rozpinane :) Akurat taki jaki chciałam

trzeba mieć szczęście fajnie podejść :-)
 
Juliana ten żòłwik jest super kupiłam dzieciom z 2 lata temu i teraz też jeszcze im zapalam do zaśnięcia....
Ja kupiłam sobie sukienkę w promod, taka już n aświęta i sylwester, żeby wygladać jakoś w marę i myślę że to ostatni ciuszek ciażowy....
 
Ostatnia edycja:
Salli ja mam taki sam(lub prawie identyczny),kupiony w H&M tylko kawa z mlekiem.Jest rzeczywiscie super cieplutki a czapusie slodkie .Ja na razie mam tylko 2 po kąpieli białąi niebieską.A grube zimowe dostanę od kolezanki na zamiane .Oddam jej rozowe ciuszki i wezme jeszcze jakies cieplutkie pajacyki dla Natusia.
Kaczuszka żólwik to sama sobie chętnie bym właczyla i pospala jest cudny i za 25zl.
 
reklama
Juliana, ja w H&M jakoś nie wypatrzyłam nic co by mnie zachwyciło (no prócz czapeczki). Fakt był tam kremowy jakiś, ale ja nie chciałam za jasnego, bo na ciemnym mniej widać ;)
Czapeczki kupiłyśmy te 3, ale w domu mam jeszcze 3 takie cieniutkie po kąpieli :) Tylko właśnie zauważyłam że... nie mam ani jednej pary skarpeteczek :D
A żółwik... ja też go muszę kupić :) Juliana gdzie go nabyłaś tak tanio???
 
Do góry