reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Dziewczyny mam wynik dzisiejszej bety
Wynik betaHCG 1716,44
Czyli jest szansa że wczoraj była mniejsza i dlatego nie było nic widać na USG? Myślicie że jest taka możliwość? Sprawdzałam że podobno widać od ok 1000/1500. Więc pojawiła się ponownie nadzieja. Ja chyba zwariuję do środowej wizyty.
Najsensowniej byłoby zrobić betę po 48 godz ale w sobotę nigdzie u nas jej nie zrobię, myślicie że warto zrobić jutro w innym lab? To będzie 24 godz.
Doradźcie co robić, bo już nie wiem czy mdli mnie przez ciążę czy z nerwów
 
reklama
Ta mnie jakoś prawa pachwina ciągnie boli na zmianę z lewą ale po prawej stronie jest tak dokuczliwe, że ciężko siedzieć. Macam tylko cycki czy bolą..
to macanie cyckow to wejdzie nam w krew 😂😂😂ja tak kilka razy dziennie🫢

Ostatnio martwiłam się że nie mam mdłości ani nie jestem zmęczona nic nie boli no i dziś padam na pysk od samego rana i lekko ciągnie brzuch ,coś czuję też że lada moment kawa pójdzie w odstawkę 😱 ja kawosz kupiła sobie ekspress dwa dni przed pozytywnym testem😁😂 i chyba się nie nacieszy😂😂 tak mi ciężko po kawie i jakby mdli że jedna w uzupełnosci mi wystarcza
 
Dziewczyny mam wynik dzisiejszej bety
Wynik betaHCG 1716,44
Czyli jest szansa że wczoraj była mniejsza i dlatego nie było nic widać na USG? Myślicie że jest taka możliwość? Sprawdzałam że podobno widać od ok 1000/1500. Więc pojawiła się ponownie nadzieja. Ja chyba zwariuję do środowej wizyty.
Najsensowniej byłoby zrobić betę po 48 godz ale w sobotę nigdzie u nas jej nie zrobię, myślicie że warto zrobić jutro w innym lab? To będzie 24 godz.
Doradźcie co robić, bo już nie wiem czy mdli mnie przez ciążę czy z nerwów
Ja byłam na USG 5 plus 1 cykle 28 dni , beta ładnie przyrasta a tylko sam pęcherzyk było widać i lekko ciałko ale nie była gin pewna bo powiedziała że jeszcze wcześnie . Więc na Twoim miejscu tym bardziej byłabym spokojna :) zrób sobie jeszcze jutro betę i zobaczysz czy przyrasta
 
Ja byłam na USG 5 plus 1 cykle 28 dni , beta ładnie przyrasta a tylko sam pęcherzyk było widać i lekko ciałko ale nie była gin pewna bo powiedziała że jeszcze wcześnie . Więc na Twoim miejscu tym bardziej byłabym spokojna :) zrób sobie jeszcze jutro betę i zobaczysz czy przyrasta
Pisząc to ja już wiedziałam że muszę tak zrobić, oby wyszła dobrze i mnie chociaż trochę uspokoiła
 
Dziewczyny mam wynik dzisiejszej bety
Wynik betaHCG 1716,44
Czyli jest szansa że wczoraj była mniejsza i dlatego nie było nic widać na USG? Myślicie że jest taka możliwość? Sprawdzałam że podobno widać od ok 1000/1500. Więc pojawiła się ponownie nadzieja. Ja chyba zwariuję do środowej wizyty.
Najsensowniej byłoby zrobić betę po 48 godz ale w sobotę nigdzie u nas jej nie zrobię, myślicie że warto zrobić jutro w innym lab? To będzie 24 godz.
Doradźcie co robić, bo już nie wiem czy mdli mnie przez ciążę czy z nerwów
U mnie poza pęcherzykiem też nie było widać zarodka przy becie 2245
 
Dziewczyny mam wynik dzisiejszej bety
Wynik betaHCG 1716,44
Czyli jest szansa że wczoraj była mniejsza i dlatego nie było nic widać na USG? Myślicie że jest taka możliwość? Sprawdzałam że podobno widać od ok 1000/1500. Więc pojawiła się ponownie nadzieja. Ja chyba zwariuję do środowej wizyty.
Najsensowniej byłoby zrobić betę po 48 godz ale w sobotę nigdzie u nas jej nie zrobię, myślicie że warto zrobić jutro w innym lab? To będzie 24 godz.
Doradźcie co robić, bo już nie wiem czy mdli mnie przez ciążę czy z nerwów
Mi w poprzednich ciążach beta hcg przyrastała o 70%-80% (zdrowa ciąża donoszona do 18 tyg. poroniona przez inne czynniki) a innym dziewczynom po 150% i więcej, nie ważny jest wynik ale który tydzień od owulacji, zapłodnienia, a może zagnieżdżenia? Wyniki beta hcg dla każdej dziewczyny jest inny w danym tygodniu i dniu nawet wg USG bo każda ma inny przyrost.
 
Wróciłam od lekarza, jest pęcherzyk i pęcherzyk ciążowy, serduszka jak narazie brak. Za dwa tyg. kolejna wizyta. Jutro napiszę więcej bo dzisiaj już zmęczona jestem całą tą sytuacją i czekaniem na wizytę
 
reklama
Mi w poprzednich ciążach beta hcg przyrastała o 70%-80% (zdrowa ciąża donoszona do 18 tyg. poroniona przez inne czynniki) a innym dziewczynom po 150% i więcej, nie ważny jest wynik ale który tydzień od owulacji, zapłodnienia, a może zagnieżdżenia? Wyniki beta hcg dla każdej dziewczyny jest inny w danym tygodniu i dniu nawet wg USG bo każda ma inny przyrost.
Właśnie muszę sprawdzić ten przyrost, wystraszyłam się wczoraj jak usłyszałam że nawet pęcherzyka nie widzi w 5+3 tyg, gdzie zakładałam że to czas w którym może chociaż potwierdzić prawidłowe usytuowanie ciazy
 
Do góry