reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, które robicie sobie zastrzyki z heparyny, nie wypuszczajcie bąbelka powietrza, które jest w strzykawce. Pan Pielęgniarka na Instagramie tłumaczy jak robić zastrzyki z heparyny aby były jak najmniej bolesne i żeby nie pojawiały się siniaki.
No niestety mi właśnie wylazł siniol, gula i krew cofnęła się do strzykawki jak nie wypuściłam powietrza. Także wypuszczam i dopiero robię wbrew temu co w ulotce pisze.
 
W końcu nadrobiłam.
Widziałam że piszecie o kg , u mnie pierw były 2 kg do przodu ale nabawiłam się mega zaparć po 7 dni bez załatwiania Teraz zaczynam dzień od kiwi i śliwek i wkoncu normalnie załatwiam i od razu 1,5kg zeszło, więc póki co 0,5kg na plusie ale czuję się jakbym już sporo przytyla taka hmm.. obrzęknięta.
 
Dziewczyny, a ja dziś w końcu wychodzę ze szpitala!!! 🙈 Już traciłam nadzieję, że mnie wypuszcza... generalnie mam mocno podwyższone próby wątrobowe i będę musiała udać się do poradni hepatologicznej. Widzę, że już mi wystawili receptę na Essentiale forte - myślicie, że to bezpieczne w ciąży? :)
 
Hej! Nie odzywałam się zaledwie 3, 4 dni a Wy nastukalyscie z 30 stron 🙈 ale dzielnie nadrobiłam wszystkie😁

Witam wszystkie nowe mamusie ;)

Ostatnio pisałam Wam że prawie wszystkie objawy mi zniknęły, a wczoraj miałam taka nadwrażliwość na zapachy połączoną z muleniem na żołądku że myślałam że się wykończę. Jak nie jadłam to mnie mdliło, więc ciągle cos podjadałam. Najlepiej wchodziły mi ogórki kiszone - zjadłam sama 2 sloiki 😂
Czy któraś z Was miała ochotę na kwaśne smaki i mimo to urodziła dziewczynkę?
Promocje się zaczęły i kusi mnie aby kupić parę bodziaków 🤩 oczywiście w neutralnych kolorkach.

6 dni do prenatalnych i po ponad 3 tygodniach zobaczę moje maleństwo 🥰
Też jak widzę te wyprzedaże bodziaczków z długim rękawem to mnie korci. Ale poczekam jeszcze tydzień do prenatalnych, może lekarz wypatrzy płeć.
Swoją drogą to ile bodziaków potrzeba na sam początek? Nic już nie pamiętam jak to z moim młodym było. Wiem tylko, że paskudnie ulewał i co chwilę musiałam go przebierać, a i jeszcze miałam tylko bodziaki na rozmiar 62 i wzwyż, bo duży chłopak miał z niego być. Wagowo może i spory był (3770g), ale na długość miał tylko 54cm 😁 Koleżanka na cito po córci pożyczała mi takie malutkie ubranka.
 
Ja dzis po pierwszych badaniach, mocz krew i cała te resztę z krwi. Wizyta 24.06, trochę się obawiałam, że nie wytrzymam na czczo do 10 rano, ale się udało jakos 🤣, wymiotów brak, bol głowy mi coś od wczoraj doskwiera. Dużo spokoju i zdrowia nam życzę w te nadchodzące upały 🤯😃
 
Ja tak z innej beczki trochę dziewczynki.
Ile pijecie, co pijecie i jak to się przekłada na kolor moczu? Taki luźny temat przy piątku 😉
 
Też jak widzę te wyprzedaże bodziaczków z długim rękawem to mnie korci. Ale poczekam jeszcze tydzień do prenatalnych, może lekarz wypatrzy płeć.
Swoją drogą to ile bodziaków potrzeba na sam początek? Nic już nie pamiętam jak to z moim młodym było. Wiem tylko, że paskudnie ulewał i co chwilę musiałam go przebierać, a i jeszcze miałam tylko bodziaki na rozmiar 62 i wzwyż, bo duży chłopak miał z niego być. Wagowo może i spory był (3770g), ale na długość miał tylko 54cm 😁 Koleżanka na cito po córci pożyczała mi takie malutkie ubranka.

Ja kupuję kilka sztuk w rozmiarze 56 i sporo w rozmiarze 62 i więcej, żeby się nie przejmować jak dziecku się tak uleje jedną albo drugą stroną, że body będzie do wyrzucenia. 😀
 
reklama
Do góry