reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Miałam nom stop głodomora, mogłam zjeść wszystko w każdej ilości a teraz jakoś tak zjem śniadanie i mogę do końca dnia już nie jeść, też tak macie? Nie to że mi niedobrze, wymiotuję tylko po prostu czuje się obżarta 🤔
Ja prawie wcale nie czuje głodu i szybko się najadam. Schudłam od początku ciąży 5 kg ale też jestem kawał kobity 😂
 
Czy wam też tak wypadają włosy? Jest to moja druga ciąża , w pierwszej nie miałam takich problemów. A teraz to jest jakaś masakra. Wszędzie moje czarne długie włosy.
 
piszecie o.tym zdjęciu a dlaczego ja go nie widzę...juz chyba wczoraj probowalam do niego dotrzeć 😜
Żebyś nie musiała już szukać to wklejam ponownie🙂
 

Załączniki

  • received_1201400904003808.jpeg
    received_1201400904003808.jpeg
    21,3 KB · Wyświetleń: 58
Wiesz ze w ciąży mają obowiązek przyjąć Cię tego samego dnia, a jeśli to nie jest możliwe to w ciągu tygodnia?
Właśnie, niby mają obowiązek ale się z tego nie wywiązują... Dzwoniąc żeby umówić się na wizytę od razu na wstępie poinformowalam, że jestem w ciąży i usłyszałam, że niestety najbliższy wolny termin mają dopiero na 23 czerwca. Tak to niestety jest z naszym dostępem do lekarzy na NFZ.
 
reklama
Do góry