reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Wiecie tak sobie patrzę na wypis z wczoraj i na USG z równo tydzień temu i wychodzi jakby dziecko urosło przez tydzień tylko 0.1 cm i wiek ciąży wczoraj i z tydzień temu jest taki sam....lekarz co prawda zrobić dosłownie minutowe usg sprawdził kosmowka serce i krwiaka ale tak się trochę teraz zmartwiłam....
A to ten sam lekarz i sprzęt?
 
reklama
Też tak czasem macie, że jak kichniecie lub kaszlniecie to Was tak zakłuje w podbrzuszu? Ja to się boję już kichać, że coś tam mi się "odczepi" 😅🙈🙈
ja tak mialalm zaraz na początku. Mega się wystraszyłam że właśnie oderwało mi się coś w brzuchu. Teraz jak kicham to się jakoś tak zwijam żeby właśnie tego uczucia dziwnego nie bylo 😉
 
Udało mi się zrobić na fundusz badania krwi i moczu, jedyny myk że nie dał mi na toxo a mam różne zwierzęta które ja roznoszą, więc będę musiała zrobić prywatnie 😏
 
Mnie dentysta odprawił z kwitkiem, bo powiedział, ze w 1 trymestrze nie robi zadnych zabiegow, nawet czyszczenia. Wasz przyjmuje?
W rodzinie mam dwóch dentystów i mówią, że najlepiej poczekać do drugiego trymestru. W pierwszej ciąży miałam 1 ząbek robiony to był 5 miesiąc, tylko trzeba uważać na znieczulenie, bo nie każde się nadaje dla kobiety w ciąży.
 
My w weekend powiedzieliśmy moim i męża rodzicom i naszemu rodzeństwu o ciąży, synek miał taką koszulkę. Moi rodzice dość szybko przeczytali, a teściom trzeba było dać wskazówkę bo chyba do wieczora by nie zwrócili na ten napis uwagi.
Wszyscy się ucieszyli oprócz siostry mojego męża, która nie rozumie dlaczego ktoś może chcieć mieć więcej niż 1 dziecko.
Hej my tez powiedzieliśmy koniec końców rodzicom i dziadkom.. no nie wie moj ojciec jeszcze z którym mam kiepskie relacje.
Wszyscy się ucieszyli oprócz mojej babci czyli mamy mojego ojca, miała taka minę jakby ją ząb rozbolał. Tak mnie to wkurzyło bo jest to osoba która powinna mieć najmniej do powiedzenia a mądrzy się właśnie najwiecej :)
U mnie tylko lekkie, ale często się słyszy o trochę większych bólach... A nie przemeczylas się? Nie nanosiłaś się wczoraj czegoś?
U mnie tez lekkie bóle ale ostatnio często :/
Idę dzisiaj na pobranie krwi do pappa i się zastanawiam czy muszę być na czczo i czy brać euthyrox
hej już pewnie odpowiadam za późno ale ja do pappy kialam krew pobierana wieczorem i nie byłam na czczo :)
Wczoraj padłam jak mucha jak wróciłam do domu. Wojownik mały walczy - serduszko bije, kosmowka troszkę bardziej odwarstwia się, krwiak nie zmniejsza się, szczęśliwie łożysko jest na innej ścianie niz ta gdzie się odkleja - nie wiem co to znaczy ale lekarz mówił że to zwiększa szanse na utrzymanie się. Nie kazał wracać do większej dawki luteiny tylko zostawić tak jak jest być może organizm tak zareagowal na zmniejszenie leku ale mamy odstawiać pomału więc nie będzie już zwiększał. Trochę bardziej się oszczędzać i ograniczyć stres do minimum. Najważniejszy 1-2 tyg przede mną jak je przetrwam to Dr mówi że będzie ok.
Szczęśliwie dyżur miał mój prowadzący.
trzymam kciuki kochana żeby wszystko nicienie było dobrze ❤️


Dziewczyny a ja wlansie jadę na pogrzeb kolegi który się powiesił w czwartek. Wahałam się czy jechać ale ostatecznie stwierdziłam ze muszę aby czuć się dobrze później z własnym sumieniem :/
 
Miałam nom stop głodomora, mogłam zjeść wszystko w każdej ilości a teraz jakoś tak zjem śniadanie i mogę do końca dnia już nie jeść, też tak macie? Nie to że mi niedobrze, wymiotuję tylko po prostu czuje się obżarta 🤔
 
Wiecie tak sobie patrzę na wypis z wczoraj i na USG z równo tydzień temu i wychodzi jakby dziecko urosło przez tydzień tylko 0.1 cm i wiek ciąży wczoraj i z tydzień temu jest taki sam....lekarz co prawda zrobić dosłownie minutowe usg sprawdził kosmowka serce i krwiaka ale tak się trochę teraz zmartwiłam....
A nie masz możliwości podjechania do swojego lekarza?
 
reklama
Hej Dziewczyny
ja dzis miałam wizytę kontrolną. Wszystko wygląda ok. Z usg wyszlo 11+4, za tydzien usg prenatalne. Coraz lepiej się czuję, więc jeszcze chce chwilę popracować. Za miesiąc zaczynam cotygodniowe badania w szpitalu.
Rodzice jeszcze nie wiedzą, chcemy powiedzieć dopiero po prenatalnych. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok..
 
Do góry