reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Mnie dentysta odprawił z kwitkiem, bo powiedział, ze w 1 trymestrze nie robi zadnych zabiegow, nawet czyszczenia. Wasz przyjmuje?
Mi dentystka wykonała zabieg czyszczenia, ale naprawę jednego zęba zostawiliśmy na drugi trymestr bo nie jest pilny. Generalnie dentystka mówiła mi że jak coś może poczekać do lepiej robić w drugim trymestrze jak wszystkie najważniejsze narządy są już wykształcone.

Kurcze jestem już 10+6 a czuję się coraz gorzej. Jak nie zwymiotuje z rana to cały dzień jest mi niedobrze. Brzuch mnie boli naprzemiennie z żałądkiem i myślę że mam wszystkie objawy ciąży na raz 😂. Na razie tłumacze to duphastonem, ale co będzie jak go odstawie a wcale nie poczuje się lepiej. Ciężko jest mi przez to funkcjonować w pracy a żyć za coś trzeba.
 
reklama
Hej dziewczyny,zaczekam 3mc ciąży i dolegliwości żołądkowe zaczynają mi ustępować,trochę czuje podbrzusze,ale najgorszy ból żołądka przechodzi.Czy Wam też dolegliwości ustępują?
Ja miałam mdłości przez dwa tygodnie i odpuściły, pozostały nabrzmiałe piersi i musze sobie zrobić drzemkę w ciągu dnia po pracy. Pozostały tez napady głodu, w moment mnie ssie na jedzenie jakbym tydzień nie jadła
 
Diewczyny u mnie powoli lepiej… chyba ten węgiel zaczął działać… 😍 ale pobolewanie mam brzucha dzisiaj większe..leżę i odpoczywam ile mogę ale przy 15 miesięcznym dziecku ciężko jest… powoli tez brzuszek wraca do stanu przed infekcja… i tak lekarka potwierdziła jakas infekcje wirusowa🙈 dobrze ze bikini z domowników nie złapało 🤗
 
reklama
Wiecie tak sobie patrzę na wypis z wczoraj i na USG z równo tydzień temu i wychodzi jakby dziecko urosło przez tydzień tylko 0.1 cm i wiek ciąży wczoraj i z tydzień temu jest taki sam....lekarz co prawda zrobić dosłownie minutowe usg sprawdził kosmowka serce i krwiaka ale tak się trochę teraz zmartwiłam....
 
Do góry