reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Wiecie co jestem zazenowana. Mój lekarz na NFZ mnie dzisiaj po godzinach przyjął.... Okazuje się że akcja serca 168 a nie byle jaka jak powiedzieli wczoraj w szpitalu, kosmowka się nie odkleja w żadnym miejscu, krwiak jest jeden 1,4 cm a nie 2 krwiaki po 2,5 cm. Doktor kazał tylko włączyć acard 150mg X1....... Mam w sobie zal do lekarki z wczoraj że szpitala.....
Ja pie.. 😵‍💫😵‍💫
Dobrze ze się wszystko wyjaśniło !! Ale Co się najadłaś stresu to Twoje.. masakra.

Dlatego ja po wielu negatywnych doświadczeniach z lekarzami ze szpitali zwlekam z jechaniem na IP i bardzo ogólnie szpitalu unikam.

teraz to już kusi być tylko dobrze kochana ✊🏻😘
Zastanawia mnie tylko, skąd oni wzięli dwa aż takie duże krwiaki skoro ginekolog znalazł yylko jeden. Jak można aż tak się pomylić ? 😵‍💫
 
Wiecie co jestem zazenowana. Mój lekarz na NFZ mnie dzisiaj po godzinach przyjął.... Okazuje się że akcja serca 168 a nie byle jaka jak powiedzieli wczoraj w szpitalu, kosmowka się nie odkleja w żadnym miejscu, krwiak jest jeden 1,4 cm a nie 2 krwiaki po 2,5 cm. Doktor kazał tylko włączyć acard 150mg X1....... Mam w sobie zal do lekarki z wczoraj że szpitala.....
o kurcze. Dobrze że to dzisiaj jeszcze sprawdzilas 😢
 
A ja mam już wyniki badań. Wszystko prawie w normie. Progesteron tydzień temu spadek z 31 na 10,90 - dzisiaj po dużej dawce leków 32,5 🙂 betę pozostawię ocenie lekarzowi i nie będę się zastanawiać czy prawidłowa czy nie puki co cieszę się, że nie spadła. Jutro wizyta jeśli ją szczęśliwie przeżyję to może już jakoś to będzie.
 
Hej. Doczekałam się wyników drugiej bety. Co ciekawe labolatorium gdy zadzwoniłam po 4 dniach, powiedziało mi że dopiero zostało wysłane i że jeszcze czekać ma wyniki 2-3 dni. Trochę to dziwne, ale ważne że beta ok.
21.05 miałam 445
28.05 7770
Według bety wychodzi ten 6 tydzień i jednak martwi sam pęcherzyk ciążowy 0.86 cm a brak ciałka i zarodka.. A kolejne badanie dopiero za 2 tygodnie i muszę uzbroić się w cierpliwość, tak samo jak na wyniki tej drugiej bety 😌
 
reklama
Hej. Doczekałam się wyników drugiej bety. Co ciekawe labolatorium gdy zadzwoniłam po 4 dniach, powiedziało mi że dopiero zostało wysłane i że jeszcze czekać ma wyniki 2-3 dni. Trochę to dziwne, ale ważne że beta ok.
21.05 miałam 445
28.05 7770
Według bety wychodzi ten 6 tydzień i jednak martwi sam pęcherzyk ciążowy 0.86 cm a brak ciałka i zarodka.. A kolejne badanie dopiero za 2 tygodnie i muszę uzbroić się w cierpliwość, tak samo jak na wyniki tej drugiej bety 😌
Ja ostatnio miałam tylko pęcherzyk 0.84 bez zarodka i ciałka. Lekarz mówił, że wszystko ok i czekamy do kolejnej wizyty.
 
Do góry